Su mama gyvenantis 51-erių Dainius eina iš proto: motina amžinai jam siūlo valgyti

Motinos meilė tikrai begalinė. Eugenijos 51-erių sūnus Dainius vis dar gyvena kartu su ja. Moteris nebegali pakęsti nuolatinių konfliktų ir prašo „TV pagalbos“ padėti jai susitvarkyti su sūnumi.

Plačiau šia situacija domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Pensininkė Eugenija dabar su mielu noru gyventų ramybėje, tačiau ją drumsčia jos 51-erių sūnus Dainius. Anot moters, visų konfliktų priežastis – sūnaus priklausomybė alkoholiui.

„Jis kiekvieną vakarą pareina išgėręs ir būna labai piktas. Kai buvo mažas, jis buvo angeliukas, nepaprastai geras vaikas“, – pasakojo Eugenija.

Nors vyras turi vieno kambario butą, jis vis tiek gyvena su savo mama. Esą jis įsikėlė gyventi su Eugenija, kad ją prižiūrėtų ir jai padėtų, tačiau Ž. Žitkus pastebėjo, kad viskas yra kitaip.

„Mama sakė, kad skolų prisidarėte“, – visai kitas priežastis įvardijo gelbėtojas.

Pats Dainius pripažįsta, kad turi problemų su alkoholiu, tačiau gydytis neketina. Vyras tikina, kad tai netrukdo jam sugyventi su mama. Didžiausia problema, dėl kurios jie pykstasi ir Dainius moterį iškoneveikia, yra maistas.

„Dainiuk, eik valgyt. Mama, nenoriu. Ir taip kokius penkis kartus. Mama, nenoriu, pasidarysiu, moku. O tada žodis po žodžio ir šaukiu – atšok“, – pasakojo Dainius.

Anot Dainiaus, jei tik mama neklausinėtų jo apie maistą ir jam negamintų valgyti, viskas būtų gerai.

Ką apie tai sako Eugenija? Ar tikrai problema yra tik ši?

Visi atsakymai – vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer