„Sukišk tu tuos pinigus savo Putinui į užpakalį“: Varšuvoje vairuotojas išvarė suįžūlėjusią rusę

ienai prokremliškai Maskvos gyventojai, šiuo metu viešinčiai Varšuvoje ir panorusiai nuvykti į Vokietiją „apsipirkti“, pakeleivių paslaugas teikiantis „Bla bla car“ vairuotojas atsisakė ją vežti, išvarė ją iš mašinos ir liepė pinigus perduoti V. Putinui.

Šią istoriją savo „Facebook“ paskyroje papasakojo ukrainietė Irina Kobylčenka, kuri nusprendė nuvykti į Vokietiją, pasinaudojusi pavėžėjimo paslaugas teikiančios įmonės vairuotojo paslaugomis.

Automobilį vairavo turkas, kelionės kaina – 70 zlotų vienam žmonių (apie 15 eurų). Kartu važiuoti sutiko dar viena atsitiktinė keleivė – 26-erių Tadžikistano gyventoja, šiuo metu taip pat gyvenanti ir dirbanti Lenkijoje. Savo gimtinę ji paliko 2019-aisiais, pasakojo, kad vidutinis darbo užmokestis tesiekia 100 dolerių, nes prezidentas yra jau 30 metų tas pats, ir dar priklausomas nuo Rusijos.

Ji taip pat dar pridūrė, kad korupcija – „iki dangaus“, šalyje klesti prekyba narkotikais, kyla pavojus dėl agresyvių kaimyninių šalių, tadžikų kalbą ji girdi labai retai, nes ir taip žemo lygio mokslo įstaigos remiasi rusų kalba, o žiaurios, viduramžiškos žmogžudystės – kasdienė Tadžikistano gyvenimo norma.Tačiau netrukus į automobilį įsėdo trečioji pakeleivė – maskvietė, kuri vyko į Vokietiją pas sesę ir apsipirkti. Vos įsėdusi ji pareiškė, kad „greitai dėl tų suknistų amerikiečių sankcijų, jau nebebus kuo apsirengti“.

„Aš žiūriu į vairuotoją. Mergina iš Tadžikistano taip pat žiūri į vairuotoją. Faktiškai kartu mes sakom: kartu su ja vienu automobiliu nevažiuosime. Ta iš Maskvos žiūri į mus, šypsosi kažkokia kreiva šypsena. Traukia iš kišenės 100 eurų, duoda juos vairuotojui ir sako: „Čia už tas. Mažiau liaudies, daugiau deguonies“. Vairuotojas ne iki galo suprato, nes rusiškai nemoka. Praėjo 10 sekundžių tylos, ji traukia dar 100 eurų ir sako: „Dabar supratai? Čia tau. Važiuojam“, – pasakojo kelionės įspūdžius Irina.

Moters teigimu, vairuotojas pinigus paėmė, kažką garsiai ir nervingai turkiškai pasakė, šveitė juos į rusės veidą ir atidarė duris, kad ji išliptų. Taip pat ištraukė iš bagažinės jos lagaminą, trenkė durimis ir sėdo už vairo.

„Gesu (toks kitos merginos vardas) klausia: o ką tu jai pasakei turkiškai? Jis: „Kad sukištų tuo pinigus savo Putinui į užpakalį“, – rusės kelionės į Vokietiją baigtį nupasakojo Irina.

Rusijos gyventojai susiduria su Vakarų šalių gamintojų prekių trūkumu, daugelis bendrovių pasitraukė iš Rusijos rinkos arba tai planuoja padaryti jau artimiausiu metu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer