Suomijos premjerė – audringame vakarėlyje: jai šokant, draugai šūkavo apie svaigalus

Suomijos premjerė raudonuoja iš gėdos dėl dalyvavimo karštame ir girtame vakarėlyje. Socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašai, kuriuose ji audringai siaučia vakarėlyje su draugais, šiems fone šūkaujant apie kokainą. 36-erių Sanna Marin dabar teisinasi, neslepia, kad linksminosi išties audringai, tačiau sako, kad nevartojo nieko daugiau nei alkoholis.

36-erių Suomijos premjerė Sanna Marin su draugais audringą šventę pradeda dar nesutemus. Šokių judesius ji demonstruoja prieš telefono kamerą.

O vakarėlis draugų bute jau nuo pat pradžių nenuobodus. Suomijos premjerė, kaip tikra vakarėlių liūtė akivaizdžiai „įšilusi“, tuo metu toliau linksminasi – šoka, dainuoja ir pozuoja. Jai tikriausiai nė į galvą nešauna, kad visi šie, prieš kelias savaites privačiame vakarėlyje su Suomijos garsenybėmis nufilmuoti vaizdai, bus paviešinti.

Sannai Marin dabar tenka aiškintis ir teisintis. Ir ne tik už šokius. Įrašuose girdėti žodis „jauhojengi“, išvertus tai „miltai“ arba „milteliai“. Ne paslaptis, kad taip vadinamas kokainas. Tiesa, Suomijos premjerė sako, kad apie narkotikus nieko nežino ir tvirtina per vakarėlį vartojusi tik alkoholį. Ji žada pasidaryti narkotikų testą. Beje, premjerė pripažino ir tai, kad vakarėliui bute išsisėmus, ji su draugais dar aplankė porą barų Helsinkio centre.

Sannos Marin gyvenimas išties audringas. Tai – ne pirmas kartas, kai ji dėl vakarėlių atsiduria skandalų sūkuryje. Praėjusių metų gruodį ji, palikusi namuose tarnybinį telefoną, linksminosi naktiniame klube ir tai pražiopsojo pranešimą, kad gali būti užsikrėtusi koronavirusu. O prieš mėnesį ji į save atkreipė dėmesį roko festivalyje. Tuomet dalis suomių burbėjo, kad premjerei tokia apranga netinkama.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer