Sharon Stone šeimoje – netektis: palaidojęs kūdikį mirė jos brolis Patrickas

Aktorės, filmo „Esminis instinktas“ žvaigždės Sharon Stone šeimoje – netektis. Vasario 12-ąją, sulaukęs 57-erių, netikėtai mirė moters brolis Patrickas.

Tikėtina mirties priežastis galėjo būti staigus širdies smūgis, rašo portalas TMZ.

Nepranešama, ar Patrickas Stone buvo prižiūrimas gydytojų ir ar jam buvo suteikta medicininė pagalba, kai jo būklė pablogėjo.

Tai ne pirma Sharon Stone šeimos tragedija pastaruoju metu. Prieš pusantrų metų Patrickas ir jo žmona Tasha neteko 11 mėnesių kūdikio (Sharon Stone sūnėno) – kūdikiui sutriko vidaus organų veikla. Jie ilgai bandė jį išgelbėti, tačiau gydytojų pastangos nedavė rezultato. Vasario 12 d. Tasha liko viena.

„Jaučiuosi taip, tarsi mano širdis būtų išplėšta iš krūtinės. Patrikas išvyko su mūsų mieluoju Riveriu… Nežinau, ką daugiau pasakyti, jis buvo visas mano pasaulis“, – tragediją komentavo Patriko našlė.

„Nežinau, kaip turėtų atrodyti gyvenimas be vyro šalia, ir, tiesą sakant, nenoriu to žinoti, – rašė Tasha. – Tiesiog tikiuosi, kad tu visada būsi šalia manęs ir prižiūrėsi Hanterį, Keilę ir mane.

Kol vėl susitiksime, amžinai laikysiu Tave ir mūsų nuostabius prisiminimus arti savo širdies. Myliu tave, mielasis. Dabar Riveris bent jau turi šalia savęs tėtį, ir tikiuosi, kad jūs abu puikiai leidžiate laiką.“

Sharon pirmą kartą paskelbė, kad Riveris patyrė organų nepakankamumą likus maždaug savaitei iki jo mirties.

„Mano sūnėnas Riveris Stone’as šiandien buvo rastas lovelėje su visišku organų nepakankamumu, – rašė aktorė prie ligoninėje gulinčio berniuko, prijungto prie aparato, nuotraukos. – Melskitės už jį. Mums reikia stebuklo“, – pridūrė ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer