Zelenskio žmonos stilius pavergė internautus: negali atitraukti akių

Į pirmosios Ukrainos ponios Olenos Zelenskos gebėjimą puikiai derinti drabužius jau ne kartą buvo atkreiptas dėmesys. Kviečiame su jos aprangos stiliumi susipažinti iš arčiau.

Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio žmona atstovauja šaliai tarptautiniu lygmeniu  susitinka su aukščiausiais valstybės pareigūnais, duoda interviu autoritetingiems leidiniams ir kalba plačiajai visuomenei.

Todėl jai labai svarbu atrodyti stilingai ir skoningai. Ji puikiai susidoroja su šia užduotimi. Pateikiame įspūdingiausius Olenos Zelenkos įvaizdžius, kuriuos paskelbė unian.net.

O. Zelenskos apranga pirmųjų ponių susitikime

Liepos 23 d. Kijeve vykusio susitikimo metu atidarymo kalbą pasakė Olena Zelenskaja. Ji žiūrovams pasirodė vilkėdama elegantišką tiesaus kirpimo ukrainiečių prekės ženklo „COAT by Katya Silchenko“ kostiumėlį. Pieno spalvos kostiumėlį pirmoji ponia papildė „Guzema Fine Jewelry“ ir „GUNIA Project“ papuošalais.

Ukrainos pirmosios ponios apranga JAV kongrese

Iškilmingam renginiui kongrese ji pasirinko klasikinį juodą ukrainiečių prekės ženklo „A.M.G.“ kostiumėlį. Prie jo priderino baltus batelius ir papuošalus iš „Gunia Project“.

Apranga susitikimo su Blinkenu metu

Pokalbiui su JAV valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu Zelenskaja pasirinko žinomos dizainerės Lilijos Litkovskajos chaki spalvos midi suknelę. Papuošalai, kuriais ji papildė įvaizdį, buvo pristatyti „Gunia Project“ ir „Guzema“ 2021 metų „Independent“ kolekcijoje.

Apranga susitikimo su Joe Bidenu, Jill Biden ir Kamala Harris metu

Šiam renginiui pirmoji ponia pasirinko dizainerės Litkovskajos kurtą šviesiai geltoną kostiumėlį (ilgas švarkas, tiesus maksi sijonas) ir šviesiai mėlynus batelius. Neiššaukiančią patriotinę aprangą papildė „Gunia Project“ aksesuarai.

Itališko leidinio viršelio apranga

Ukrainos pirmoji ponia ne kartą yra sakiusi, kad karo metu viena iš jos užduočių yra informacinė gynyba. Šiuo tikslu ji dažnai duoda interviu tarptautiniams leidiniams, kuriuose pasakoja tiesą apie Rusijos okupantų žiaurumus.

Neseniai ji kalbėjosi su Italijos laikraščiu „Corriere della Sera“. Olena tapo jų viršelio veidu. Fotosesijoje ji vilkėjo santūrią juodą suknelę su plonu rudu dirželiu. Aprangą pristatė Ukrainos prekės ženklas „A.M.G“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer