Tragedija Rusijoje: vyras nužudė dukrą, o vėliau ir žmoną

Sankt Peterburge jaunas tėvas mirtinai sumušė savo vienerių metų dukrą, o po metų uždusino žmoną.

Teisėsaugos pareigūnai sulaikė 27 metų vietos gyventoją, kuris Šiaurės sostinėje mirtinai sumušė savo mažametę dukrą, o po metų uždusino savo sugyventinę. Apie tai pranešė Sankt Peterburgo tyrimų komiteto spaudos tarnyba.

Melavo artimiesiems dėl mergaitės dingimo

Tyrėjų teigimu, 2020 m. spalį įtariamasis po ginčo su partnere nužudė savo vienerių metų dukrą, trenkdamas vaiko galvą į grindis. Po kelių dienų jis išnešė mergaitės kūną iš buto ir paliko jį miškelio teritorijoje Pietų Pajūrio parke.

Beveik po metų, 2021 m. vasarį, vyras įtarė savo partnerę jį apgaudinėjant. Po ginčo jis galiausiai uždusino 22 metų merginą ir išmetė jos kūną tame pačiame parke, rašoma life.ru.

„Šiuo metu imamasi priemonių visoms įvykio aplinkybėms išsiaiškinti. Sprendžiamas klausimas dėl prevencinės priemonės įtariamajam parinkimo ir kaltinimų pareiškimo“, – pridūrė departamentas.

Portalo 47news žiniomis, po dukters nužudymo sugyventinė atleido mylimajam ir net padėjo jam išmesti mergaitės palaikus.

Apie mažylės dingimą pažįstamiems jie pasakojo, kad neva nuvežė ją į vasarnamį pas draugus ar gimines, o uošvei – kad vaikas buvo su aukle.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer