„TV pagalbos“ vedėjai pasiruošę kiekvienam suteikti vilties: kai kurių atvejų negali pamiršti iki šiol

Kiekvieną rudens sezoną TV3 televizija pasitinka su naujienomis. Tačiau yra ir tokių programų, kurios išlieka nepakeičiamos. Žiūrovų pamilta, ne vieno gyvenimą pakeitusi ir šį sezoną dar daugybei žmonių padėsianti laida „TV pagalba“ – viena iš jų.

Tiesa, šiemet „TV pagalba“ savo žiūrovus pakvies stebėti ir dar vieną, nematytą rubriką. Gelbėtojai intriguoja – visko atskleisti kol kas nesinori, tačiau ištikimiausiems žiūrovams sezono naujiena turėtų ypač patikti. Pastaroji bus susijusi ne tik su vidiniais, bet ir išoriniais laidos herojų pokyčiais.

Didžiulė „TV pagalbos“ komanda puikiai žinoma visiems – visi jie atsidavę savo darbui ir vertinantys kiekvieną savo herojų. O kol iki laidos starto dar liko keletas akimirkų, trys gelbėtojai iš gausaus jų būrio – Renata Šakalytė-Jakovleva, Gerda Žemaitė ir Paulius Morkūnas – dalijasi mintimis apie artėjantį sezoną.

„Kiekvieną sezoną išliekame savimi. Visi esame labai skirtingi, bet savo vertybes ir principus kartu su savimi nešamės nuo pat pirmojo sezono. Niekas iš mūsų pusės nepasikeitė, o noras padėti išliko didžiulis. Tą jaučiame visi – ir toliau esame pasirengę išspręsti visas, net ir pačias kebliausias bėdas“, – pasitikdama naują sezoną sako gelbėtoja G. Žemaitė.

Laida per tiek gyvavimo metų išklausė daugybę žmonių, padėjo savyje rasti atjautos tam, kuris yra šalia ir paskatino kalbėtis net tuomet, kai ieškoti kompromisų – be galo sunku.

Kolegei pritaria ir R. Šakalytė-Jakovleva. Moteris įsitikinusi – „TV pagalba“ iš tiesų keičia gyvenimus. Besiruošiant naujajam sezonui, Renata ir Edgaras Navickas dar kartą tuo įsitikino patys, susitikę su vienu iš ankstesnių metų herojų.

Tąkart jo asmeninis gyvenimas panašėjo į košmarą – dėl priklausomybės alkoholiui griuvo jo santykiai su mylimąja, šeima. Vyras nežinojo, kaip iš viso to išsikapstyti, kol nesikreipė į „TV pagalbą“. O tuomet prasidėjo ilgas, tačiau reikalingas jo reabilitacijos kelias.

„Kai dabar susitikome vėl, šis herojus pripažino, kad mes jį pavertėme visai kitu žmogumi. O mes, stebėdami jo pokyčius, puikiai suvokėme, kad tai nėra vaidyba. Juk net ir pats žmogaus veidas pasikeitęs – jis tapo šviesus, atsirado šypsena. Tu matai realų pokytį žmogaus gyvenime. Ir, svarbiausia, negali nepastebėti jo dėkingumo – net ir patys tuomet pasijaučiame taip, tarsi būtume laimėję aukso puodą.

Gera atvesti žmones į teisingą kryptį. Bet visus sprendimus, ką daryti po to, jie priima patys. Mes galime padėti, suteikti galimybes. Mes duodame meškerę, bet žuvį susižvejoti turi pats žmogus“, – teigia R. Šakalytė-Jakovleva.

Veterinaro P. Morkūno teigimu, į kiekvieną savo pašnekovą visi gelbėtojai žiūri kaip į sau lygų ir nuoširdžiai išgyvena dėl jo problemos, bet kokiais būdais stengiasi rasti sprendimą. Anot Pauliaus, tai yra priežastis, kodėl laida sulaukia tiek daug dėmesio, yra plačiai stebima žiūrovų.

„Žmonėms patinka natūralumas. Visuomet sakau, kad mes stengiamės įsijausti į kiekvieną žmogų, į jo šeimą, jo vidų. Manau, kad tai ir yra mūsų stiprybė – mes nežiūrime į tai, kaip į darbą. Žiūrime į tai kaip į jausmus“, – prideda jis.

Paulius įsitikinęs, kad „TV pagalba“ jau eilę metų padeda ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Pastarieji daugeliui tapo lygiai tokiu pats svarbiu šeimos nariu, kartais atstojančiu net artimą. Anot veterinaro, laidoje galima rasti visko – lygiai taip pat, kaip ir gyvenime.

Su juo sutinka ir G. Žemaitė. „Mes atskleidžiame tą realią pusę, kurią matyti, galbūt, nori ne visi. Tačiau mes tikime, kad visas problemas geriau parodyti, jog kartu galėtume jas išspręsti. Tai – kur kas geriau nei apsimesti, jog jos išvis neegzistuoja. Galiu išvardinti labai daug pavyzdžių, kai žmonės po mūsų laidos pakeitė savo gyvenimą iš esmės ir šiandien gyvena visiškai kitaip, negu tą darė iki skambučio į TV Pagalbą“, – šypteli ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer