Ukrainiečiai juokiasi iš rusų „įrodymų“: Simonian tapo „Azov“ pareigūne

Ukrainos Vidaus reikalų ministerijos patarėjas Antonas Heraščenka pareiškė, kad Rusijos saugumas sufabrikavo D. Duginos nužudymo bylos įrodymus ir pateikė pavyzdį, kaip galėtų atrodyti propagandininkės Margaritos Simonian „Azov“ pažymėjimas.

„Rusijos propaganda, kartu su FSB pramušė eilinį dugną. Fotoredagavimo programa sukūrė fiktyvų Nacionalinės gvardijos pažymėjimą ir pradėjo vatnikams sekti pasakas apie tai, kad mergina su ukrainietiška pavarde Vovk pakišo bombą po fašistuojančių Duginų šeimynėlės mašina. Mes taip pat mokame piešti ir daryti fotokoliažus. Štai pažiūrėkite, koks personažas mūsų Nacionalinėje gvardijoje tarnauja konkrečiai šiuo metu“, – parašė jis ir pridėjo rusų propagandininkės M. Simonian „pažymėjimą“.

Anksčiau rusų įvardintą versiją paneigė „Azov“ pulko atstovai, pareiškę, kad „įtariamoji“ N. Vovk neturi ryšio su „Azov“ ir niekada jam nepriklausė. Ukrainiečių savanoriai pažymėjo, kad Rusijos spec. tarnybos siekia tokiu būdu paveikti rusus, kad šie sutiktų su anksčiau sulaikytų „Azov“ karių – Mariupolio gynėjų – galima egzekucija.

Rusijos saugumo tarnyba (FSB) pirmadienį paviešino „įtariamosios“ nuotrauką, tapatybe ir net vaizdo įrašą. Daugelį metų negalintys ištirti Boriso Nemcovo ir Anos Politkovskajos žmogžudysčių Rusijos saugumiečiai per kiek daugiau nei parą „nustatė“ Darjos Duginos žmogžudystės vykdytoją ir iškart apkaltino Ukrainos spec. tarnybas.

Rusijos teisėsaugininkų teigimu, Natalija Vovk atvyko į Maskvą kartu su savo 12-mete dukra automobiliu „Mini Cooper“, triskart savo buvimo Rusijoje metu keitė automobilio valstybinius registracijos numerius (į nepripažintos „Donecko liaudies respublikos“, Kazachstano ir Ukrainos), apsigyveno toje pačioje laiptinėje, kaip ir D. Dugina, o įvykdžiusi sprogdinimą sėkmingai per Pskovą išvažiavo į Estiją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer