Ukrainiečiai taikliu smūgiu sunaikino modernų rusų automobilį su įgula

Ukrainos kariai Donbase taikliu smūgiu sunaikino modernią rusų kariuomenės šarvuotąją mašiną su įgula.

Apie tai praneša Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro desantininkų pajėgų vadovybė, rašo UNIAN.

„Donecko srityje dega Rusijos Federacijos „Rosgvardija Patrul“ moderni šarvuota transporto priemonė. Automobilį pastebėjo mūsų oro žvalgybos pareigūnai.

Jie perdavė taikinio koordinates DShV artileristams, o tada tai buvo technikos klausimas. Jie nustatė taikinį, jį užfiksavo… Transporto priemonės kartu su keleiviais virto pelenais“, – cituojamas vadovybės pranešimas.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos antradienį paskelbė nuo karo pradžios nukovusios bent 50 150 Rusijos karių.

Taip pat Ukrainos kariai tvirtina sunaikinę 236 rusų lėktuvus, 207 sraigtasparnius, 2077 tankus, 4484 šarvuočius, 1179 artilerijos pabūklus, 296 raketų sistemas, 15 laivų, 3305 mašinas, 876 bepiločius orlaivius, 156 priešraketinės gynybos sistemas, 4 mažo nuotolio balistinių raketų sistemas, 109 specialiosios įrangos vienetus bei 209 sparnuotąsias raketas.

Plataus masto karą prieš Ukrainą Rusija pradėjo vasario 24-ąją. Kremlius savo kruviną agresiją Ukrainoje atsisako vadinti tikruoju vardu ir nuo pat karo pradžios teigia, kad vykdo „specialiąją karinę operaciją“, kurios tikslas, be kita ko, yra „denacifikuoti“ ir „demilitarizuoti“ Ukrainą.

Rusų kariuomenė nuo pat karo pradžios taikosi ne tik į karinę, bet ir į civilinę infrastruktūrą, dėl rusų agresijos žuvo ar namų neteko daugybė ukrainiečių. Ukrainos Vidaus reikalų ministerija praėjusią savaitę pranešė, kad nuo rusų apšaudymų Ukrainoje žuvo mažiausiai septyni tūkstančiai civilių.

Reaguodamos į Rusijos agresiją Vakarų šalys nutraukia bendradarbiavimą su Rusija ir įveda jai sankcijas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer