Rusija komiškai susimovė – vaizdo klipe gąsdindama, kaip Europa „sušals be rusiškų“ dujų, parodė vieną savo miestų

Rusijos Federacija, siekdama įbauginti energetiškai nepriklausomus nuo jos siekiančius būti Vakarus, griebiasi propagandinio šiaudo. Rusai nufilmavo vaizdo klipą, kuriame vaizduoja, kaip Europa šią žiemą esą sušals be rusiškų dujų. Juokingiausia, kad bandydama įbauginti Europą, Rusija pavaizdavo savo legendinį miestą Krasnojarską, kuris kasmet pavirsta vienu dideliu ledo gabalu.

Internete buvo paskelbtas rusiškas vaizdo įrašas, skirtas įbauginti Europą, kaip ji „sušals be rusiškų dujų“, skelbia UNIAN. Tačiau kaip, kaip „iliustracija“ klipe panaudota filmuota medžiaga iš žiemiško Rusijos miesto toli rytuose – Krasnojarsko.

Faktas yra tas, kad dujotiekis Rusijos Federacijos Krasnojarsko teritorijoje yra žadamas jau keletą metų. Pirmasis regiono gubernatoriaus pavaduotojas Sergejus Ponomarenko vaizdo įrašą pakomentavo žodžiais: „Na, jūs suprantate…“

„Galbūt „Gazprom“ tyčiojasi iš Europos Sąjungos, bet, mano nuomone, tyčiojasi ir iš Krasnojarsko, kurio aprūkę kaminai ir juodas dangus virš Jenisejaus miesto matosi vaizdo įraše“, – į vaizdo įrašą reagavo Krasnojarsko miesto tarybos deputatas Sergejus Šachmatovas.

Be to, vaizdo klipe panaudota jo anūkės atliekama Jurijaus Vizboro daina „O žiema bus didelė“. Tuo pačiu metu iš dainos buvo pašalintos eilutės „mėlyna Rusija verkia“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer