Ukrainos kariuomenė kontratakavo šalies pietuose: smogta amunicijos sandėliams, Rusija neteko 27 karių

Ukrainos aviacija šalies pietuose smogė Rusijos amunicijos sandėliams, sunaikino atramos punktą ir apie 30 rusų karių bei nenustatytą skaičių karinės technikos Sniherivkos, Blahodatnaja, Olhino rajonuose. Maža to, skelbiama, kad Rusijos kariai šiame regione pateko į savo pačių aviacijos „draugišką ugnį“.

„Jau žinoma, kad prieš kariuomenė sumažėjo 27 rašistais, vienu oro gynybos kompleksu „Tor“, viena savaeige haubica „Msta-S“, 3 vienetais šarvuotų automobilių“, – skelbiama operatyvinės vadavietės „Pivden“ paskyroje „Facebook“.

Ukrainiečiai taip pat tvirtina sunaikinę tris pagrindinius amunicijos sandėlius Chersono srityje. Be to, šiame regione buvo numušti du žvalgybiniai rusų bepiločiai.

Ukrainos prezidento administracijos patarėjas pažymėjo, kad liepos 1-ąją Rusijos aviacija taip pat prisidėjo prie sėkmingų kontratakų – supainiojusi taikinius Chersone apšaudė savo karių pozicijas.

„Turime įdomią naujieną. Ką tik (apie 22 val.) Rusijos aviacija prašovė ir apšaudė savas pozicijas Chersono srityje. Pažymėtina, kad labai gerai pataikė“, – pareiškė O. Arestovyčius televizijos TSN eteryje.

Ukrainos kariuomenė kol kas oficialiai šios informacijos nepatvirtino, informacija apie galimus Rusijos pajėgų nuostolius yra tikslinama.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer