Vaiva Budraitytė parodė savo namą Graikijoje: atskleidė, kiek kainavo

Garsi Lietuvos astrologė Vaiva Budraitytė su vyru Gaudentu Naujoku džiaugiasi gyvenimu Graikijoje. Kaip pati sako, čia visada šviečia saulė, puikus klimatas ir geras oras.

Naujienų portalui tv3.lt Vaiva pasakojo, kad ji šiuo metu, kaip pati sako, gyvenimą „matuojasi“ saulėtojoje Graikijoje.

Su skaitytojais V.Budraitytė pasidalino ir nuotraukomis, kaip atrodo jos namas, kurį pora nusprendė išsinuomoti metams.

Mėgaujasi šiltu oru 

Supratusi, kad dirbti gali nuotoliniu būdu, o sveikata vis dar leidžia gyventi energingai, garsi moteris ryžosi su vyru Gaudentu Naujoku persikelti būtent į Graikiją.

„Pabūname ir Lietuvoje, ir Graikijoje – viskas priklauso nuo darbų, užimtumo ir orų. Iš tikrųjų, dabar mes „matuojamės“ Graikiją. Visą savo gyvenimą galvojau, kad kai būsiu vyresnė, mielai išbandysiu gyvenimą svetur – kur šilta ir gera.

V. Budraitytės namą galite išvysti šioje nuotraukoje:

Pandemija daugelį iš mūsų išmokė dirbti nuotoliniu būdu. Nesu pririšta prieš kažkurio miesto ar vietos, todėl galiu būti ten, kur labiausiai norisi. Ėmė pildytis mano noras, kad užaugus vaikams galėsiu gyventi ten, kur šilta“, – pasakoja Vaiva.

Gyvena ant jūros kranto

„Šiuo metu nuomojamės trijų kambarių namelį, kuris stovi pusantros minutės kelio nuo jūros, šalia citrinų sodas.

Nuomos kaina metams siekia 3500 eurų. Šiuo metu už lango 22 laipsniai. Prieš kelias dienas Gaudentas su draugais maudėsi – vandens temperatūra buvo 20 laipsnių“, – sako V.Budraitytė.

Ji teigia, kad jeigu turės darbų, užsakymų ir renginių Lietuvoje, bet kada čia atvyks – atstumas nėra kliūtis, pora šiuo metu į Graikiją išvykusi automobiliu.

„Man virš 60. Esu aktyvi, turiu sveikatos – o kodėl gi nepabandžius čia gyventi? Nesu pririšta nei prie mokyklų, nei prie vaikų darželių. Kai tik norės, anūkės galės pas mus atvažiuoti.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer