Valinskas prakalbo apie Donato Čižausko atminimo koncertą: kyla 1 problema

Šiandien – lygiai mėnuo po dainininko, grupės „2 Donatai“ lyderio Donato Čižausko mirties. Žinomo vyro gedi visa Lietuva: jo talentas nepaliko abejingų.

Per D. Čižausko laidotuves kalbą sakęs prodiuseris, TV laidų vedėjas Arūnas Valinskas davė pažadą visiems jo gerbėjams: balandžio 1 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje, įvyks jo atminimo koncertas.

„Balandžio pirmą, kaip numatyta, jis turėjo koncertuoti „Žalgirio“ arenoje. Pasikviesime visus kolegas, kurie dainuos Donato dainas ir visus pinigus skirsime jo dukrytei ir žmonai.

Tas koncertas bus ir jo dainos skambės amžinai. Ačiū jam, kad jis buvo mūsų gyvenime“, – D. Čižausko laidotuvėse sakė A. Valinskas.

Sprendžia didžiausią problemą

Bilietai į koncertą išgraibstyti akimirksniu, šiandien jų telikę visai nebedaug, o jo talentą įsimylėję žmonės be galo laukia dienos, kai dar kartą gyvai galės išgirsti jo dainas, atliekamas kitų atlikėjų.

„Jį mylėjo žmonės ir gerbė kolegos“, – trumpai pridūrė A. Valinskas.

Laikas lekia, iki koncerto liko mažiau nei du mėnesiai. A. Valinskas sako, kad viskas jau sustyguota, sudėliota ir suplanuota, teliko išspręsti kelis techninius klausimus.

Jis išdavė paslaptį, kad tenka spręsti vieną problemą. Išgirdus žodį problema iškart į galvą šauna blogos mintys, tačiau šis iškilęs trikdis tik parodo – D. Čižauską mylėjo ne tik jo kūrinių klausę žmonės, bet ir kolegos.

„Turime didžiausią problemą – kaip sutalpinti į koncerto programą visus, norinčius dalyvauti. Labai daug yra žmonių, kurie nori dalyvauti pačioje programoje ir dainuoti dainas“, – atskleidė pašnekovas.

A. Valinskas – vienas iš koncerto organizatorių. Jiedu su D. Čižausku susipažino viename muzikiniame projekte, tačiau užsimezgus gražiam ryšiui prasidėjo tikra draugystė. Arūnas ir Inga Valinskai taip pat buvo D. Čižausko ir jo žmonos vestuvių liudininkai.

Lėšos bus skirtos šeimai

Pranešama, kad visos už koncertą surinktos lėšos bus skirtos A. Čižausko šeimai. „Žalgirio“ arenos, kur įvyks atminimo koncertas, svetainėje rašoma: „Donato Čižausko atminimo koncertas.

Tai turėjo būti didžiausias šios grupės koncertas: Kaunas, „Žalgirio“ arena, balandžio 1-oji, „Du Donatai“. Deja, Donato Čižausko nebėra…

Tačiau koncertas įvyks. Tai bus ypatingas vakaras visiems Donato klausytojams, kurie galės dar kartą išgyventi jo kūrybą, pagerbti jo talentą, atminimą ir… atsisveikinti su šiuo išskirtiniu Lietuvos dainininku, sūnumi, broliu, vyru, tėčiu…

Dainos, kurias sukūrė ir dainavo D. Čižauskas, kuriose atverdavo savo širdį iki skaudaus nuogumo, skambės jo atminimo koncerte būtent tą dieną, kai turėjo dainuoti jis pats.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos a. a. Donato Čižausko šeimai – žmonai Ievai ir dukrelei Atėnei.

Donato kūrybą atliks ne tik jo ilgametis scenos partneris Karolis Akulavičius, bet ir ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės:

Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Marijonas Mikutavičius, Paulius Bagdanavičius, „Žemaitukai“, Renata ir Deivis Norvilai, Irūna ir Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, „Patruliai“, Donatas Balvočius, „Džentelmentai“, „Sare Roma“ ir kiti.“

Sunkiai tvardė emocijas

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad atsisveikindamas su D. Čižausku, A. Valinskas negailėjo gražių žodžių. Tačiau laidotuvių dieną prisipažino, kad tvardyti emocijas labai sunku.

„Tokia situacija, kai net nėra minčių. Kažkaip gaila žmogaus, kuris visą save išdalino kitiems, kad net pačiam nebeliko.

Stengiuosi galvoti apie jį ir momentus, kurie buvo džiaugsmingi ir tai padeda apmalšinti netekties skausmą.

Jis buvo žmogus-džiaugsmas. Apėmęs beviltiškumo jausmas“, – anksčiau naujienų portalui tv3.lt kalbėjo A. Valinskas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer