Vilniaus savivaldybė atsakė Kalėdų eglės kritikams: „Tai tik pradžia“

Vakar vakare vilniečius nustebino trumpam įžiebta Katedros aikštėje puošiama Vilniaus Kalėdų eglė. Tik vaizdas daugelį nemaloniai nustebino, pasipylė klausimai ir nuomonės, kad eglutė – skurdoka.

Žmonės ėmė klausinėti, ar išties taip atrodys pagrindinė šalies eglė ir neslėpė, kad vaizdas nuvylė. Vis tik, Vilniaus miesto savivaldybė ramina žmones, mat tai buvo tik bandymas ir galutinis Kalėdų eglės vaizdas bus visai kitoks.

Darbai tęsiasi

Vilniaus miesto savivaldybė teigė, kad darbai dar vyksta, o trumpam eglė sužibo tik bandymų metu.

„Džiaugiamės, kad vilniečiai ir Vilniaus svečiai su nekantrumu laukia Kalėdų eglės – svarbaus miesto ir visos Lietuvos Kalėdų simbolio – įžiebimo.

Prieš keletą dienų prasidėję meninės kompozicijos montavimo darbai įgauna pagreitį, o vakar buvo atlikti pirmieji šviesos instaliacijų testavimo darbai.

Tai tik pradžia – Kalėdų eglės meninės kompozicijos montavimas yra sudėtingas procesas, susidedantis iš kelių etapų, kurių metu būtina atlikti įrangos patikrinimus.

Tai yra įprasta kiekvienų metų praktika, kuria siekiama, jog šešių savaičių šventinio laikotarpiu metu viskas veiktų sklandžiai, o reginys gyventojus džiugintų ir skleistų kalėdinę nuotaiką“, – teigė Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.

Kaip iš tiesų atrodys Kalėdų eglė, vilniečiai ir miesto svečiai išvys jau visai netrukus – lapkričio 26 d. Šią dieną Katedros aikštėje vyks šventinis koncertas ir eglutės įžiebimas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vakar vilniečius trumpam nustebino netikėtai bandymų metu sužibusi Vilniaus Kalėdų eglė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer