Dramą įžiebusios Vilniaus eglės stojo ginti kultūros centro vadovas: pasakė, ar kažkas keisis

Antradienį vos kelioms minutėms įžiebta sostinės Kalėdų eglė pakurstė vilniečius. Pamatę vaizdą Katedros aikštėje, žmonės suskubo reikšti viešai savo nuomonę apie prastai atrodančią eglę, iškoneveikė pasirinktas spalvas ir papuošimus.

Savo ruožtu naujienų portalui Vilniaus kultūros centro vadovas Paulius Jurgutis sakė, kad tokie komentarai jo, kaip ir kitų kūrėjų, nė kiek nežeidžia, nes komanda jau pripratusi prie viešų pasisakymų, kurie paprastai – tik noras į save atkreipti dėmesį.

Vyksta bandymai 

„Šiuo metu yra, turbūt, baigta apie 25-30 procentų eglės montavimo darbų. Įprastinėje praktikoje atliekami techniniai šviesos instaliacijų testavimo darbai. Tuo siekiama, kad šventiniu laikotarpiu viskas vyktų sklandžiai.

Galutinis Kalėdų eglės vaizdas bus matomas lapkričio 26 dieną šventinio koncerto metu, kai vyks įžiebimas, todėl dabar spekuliuoti, kaip ji atrodys arba vertinti techninius gaminių bandymus, yra labai anksti ir netinkama.“

Į komentarus nereaguoja

Paprašius pasidalinti, kaip P.Jurgutis vertina viešojoje erdvėje kilusius pasisakymus, neva eglė negraži, neatitinka lūkesčių ir nealsuoja Kalėdomis, jis paaiškino nekreipianti į tai dėmesio.

„Kiekvienais metais socialinėje erdvėje žmonės skuba kelti sau populiarumą ir norą atkreipti dėmesį į save per neteisingą arba skubotą informaciją. Formuojama žinia šiuo atveju tiesiog yra neteisinga.

Vaizdas iki galutinio keisis labai stipriai, tačiau kol kas atskleisti detalių negaliu.“

Pasiteiravus apie šių metų biudžetą, kuris yra numatytas sostinės eglei sukurti, P.Jurgutis nebuvo linkęs detalizuoti.

Ši paslauga yra perkama konkurso būdu – konkurse dalyvaujantys dalyviai pateikia pasiūlymus ir jie yra vertinami. Ši tema jau yra išdiskutuota.“

Primename, kad vakar trumpam įžiebta kalėdų eglė sostinės centre sukėlė tikrą nepasitenkinimo audrą. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer