Volodymyras Zelenskis Kyjive pateko į automobilio avariją

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kyjive pateko į automobilio avariją. Apie tai pranešė jo atstovas spaudai Serhijus Nikiforovas.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko vidurnaktį.

„Kyjive lengvasis automobilis susidūrė su Ukrainos prezidento ir palydos automobiliu. Šalies vadovą lydėję medikai lengvojo automobilio vairuotojui suteikė skubią pagalbą ir perdavė jį greitosios medicinos pagalbos automobiliui.

Prezidentą apžiūrėjo medikai, rimtų sužalojimų nenustatyta. Visas nelaimės aplinkybes tirs policija“, – „Facebook“ rašė S. Nikiforovas.

Zelenskis apsilankė atkovotame Iziumo mieste Ukrainos rytuose

Prieš avariją V. Zelenskis trečiadienį apsilankė Ukrainos rytuose esančiame Iziume – viename didžiausių neseniai per ukrainiečių kontrpuolimą iš rusų atkovotų šalies miestų, pranešė kariškiai.

Ukrainos kariškių pareiškime socialinėje žiniasklaidoje sakoma, kad V. Zelenskis ir kariuomenės pareigūnai dalyvavo Ukrainos vėliavos pakėlimo virš miesto ceremonijoje.

Iziumas buvo labai svarbus Rusijos ambicijoms užimti Donbaso regioną. Didelė miesto dalis dabar yra nuniokota – daugiabučiai stovi pajuodę po gaisrų, su į juos pataikiusių artilerijos sviedinių žymėmis. Daug kur matyti griuvėsių krūvos.

„Vaizdas labai šokiruojantis, bet manęs nešokiruoja, nes tokius pačius vaizdus… matėme iš Bučos, iš pirmųjų deokupuotų teritorijų… [Iziume yra] tie patys sugriautų pastatų, nužudytų žmonių [vaizdai]”, – žurnalistams sakė V. Zelenskis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer