Lukašenka priskaldė malkų: „Neleisime, Semionyčiau, Europai sušalti“

Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka pasirodė propagandiniame vaizdo įraše. Jame norėta įgelti tariamai šąlančioms Europos šalims, tačiau išėjo „Naša Raša“ parodija.

„Neleisime, Semionyčiau, Europai sušalti. Padėsim mūsų broliams“, – kapodamas malkas aiškino Baltarusijos diktatorius.

Vakaruose nepripažintas Kremliaus išlaikytinis Baltarusijoje vaizdo įraše, kartu su savo draugu, vietiniu oligarchu Sergejumi Teterinu, kapoja malkas ir vysto dirbtinį dialogą. Jo metu valdininkas pažymi „Lukašenkos gerumą“, o pastarasis dirbtinai kukliai aiškina, kad „apie brolius reikia galvoti“.

Lukašenka: – „Neleisime, Semionovyčiau, Europai sušalti? Mūsų broliams. Gal ir jie kada nors mums padės“

Teterinas: – „Aleksandrovyčiau, jūs galvojate apie visus, ir apie Europą, ir apie visą planetą“.

Ironiška, tačiau A. Lukašenkos pokalbis su valdininku atrodo tarsi nukopijuotas nuo komedinio serialo „Naša Raša“. Vienoje iš serijų du korumpuoti valdininkai kalbasi tarpusavyje ir giria vienas kitą, kad „apie Rusiją“ galvoja:

– Užkąstumėte nors, Jurijau Venediktovičiau…

– Nėra man kada! Apie Rusiją galvoju!

– Auksinis jūs žmogus! Labai apsikrovęs darbais, Jurijau Venediktovičiau, nesaugai tu savęs, pailsėti tau reiktų!

– Nėra kada man ilsėtis…

Tuo pat metu abu korumpuoti valdininkai yra rodomi pertekę prabangoje ir nieko nedirbantys, tik kalbantys, kaip myli tėvynę.

Primename, kad Baltarusijoje jau kelias dešimtis metų valdžią uzurpavęs A. Lukašenkos režimas ne tik įtariamas politinių oponentų žudymu, korupcija ir demokratijos laisvių ribojimu, bet ir migrantų krizės Europoje kėlimu.

Lietuva neseniai paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti kaip baltarusių pasieniečiai padeda migrantams patekti į mūsų šalies teritoriją per tvorą.

Baltarusija taip pat yra visiškai priklausoma nuo Kremliaus finansinių dotacijų, mainais už tai suteikia V. Putino karui Ukrainoje placdarmą ir įgalina A. Lukašenką išlaikyti valdžią.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer