„Vos neišsišaudėm velniop, na****“: rusų kariai grasino nužudyti savo generolą

Rusijos karys savo žmonai papasakojo praktiškai veiksmo filmo scenarijų – nesutikę su apygardos vado įsakymu, rusų kariai jo vos nenužudė. Tokį kario ir žmonos pokalbį nutekino Ukrainos saugumo tarnyba (SBU).

SBU teigimu, pokalbyje užfiksuota, kaip Rusijos karys pasakoja savo žmonai, kaip Rusijos pajėgų kariai vos nenužudė savo apygardos vado generolo.

Pateikiame pokalbio ištrauką, visą pokalbį galite išgirsti žemiau pateiktame įraše.

Karys: Vakar naktį vadas atvyko.

Žmona: Kuopos vadas?

Karys: Kokios dar kuopos? Apygardos… Jis atvyko, (keikiasi). Jam uždavė klausimus tie, kuriems baigiasi kontraktas. Klausė manęs, kiek tau dar liko iki kontrakto pabaigos? Aš sakau, na, dvidešimt kelios dienos. Na va, sako jis, tai tau dvidešimt kelios dienos mirti čia.

Žmona: Jis ką – visai (keikiasi)?

Karys: Na, va taip. Ir tada visi pradėjo atsisakinėti, n***** pirmyn važiuoti, į priešakines linijas žygiuoti. Čia jau visiška nesąmonė! Iš mūsų 600 žmonių likom 215, likę – sužeisti ar žuvę.

Žmona: Bl**, jis (keikiasi). Ji ką – visai (keikiasi)?!

Karys: Na ir viskas, praktiškai visa mūsų baterija atsisako kariauti, (keikiasi). Jis pradėjo vamzdžiu mojuoti, šaudyti, sako, aš jus užlenksiu, jei jūs, n*****, nevyksite [į frontą], (keikiasi). Ir ką, vienas jauniklis jam sako, nešdinkis iš čia. Po velnių, jis ištraukė granatos žiedą, sako, nu davai, nušauk mane! Kartu, sako, ir susisprogdinsim čia. Viskas. Ten ir specialiosios pajėgos į mus vamzdžiais mojavo, mes – į juos. Žodžiu, vos neišsišaudėm velniop, na****. Jis į savo bobiką (UAZ 469, karinis džipas – red. past.) įsėdo, na****, ir išvažiavo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer