„Žalgirį“ mače su lietuviškąja „Baskonia“ atvyko palaikyti ir Rose Namajunas

Penktadienio vakarą į kovą stoja Kauno „Žalgirio“ ir Vitorijos „Baskonia“ krepšininkai. Rungtynes Žalgirio arenoje šįvakar stebi ir Lietuvą trumpam grįžusi UFC čempionė Rose Namajunas.

Prieš rungtyes R. Namajunas buvo užsukusi ir į žalgiriečių rūbinę ir pasidalino su aukštaūgiais paskatinančiais žodžiais.

Pirmose eilėse mačą žiūrinti mišrių kovos menų kovotoja buvo sutikta gausiais sirgalių plojimais. „Žalgirio“ administracijos atstovai taip pat per pertraukėlę R. Namajunas įteikė ir specialią dovaną.

Iš Kauno kilusi kovotoja šypsojosi, dėkojo ir sakė, kad ji yra labai dėkinga, jog gali būti šiandien čia.

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ vyrų krepšinio ir futbolo, jaunųjų žalgiriečių krepšinio komandos bei organizacijos darbuotojams buvo suteikta išskirtinė galimybė sudalyvauti išankstiniame lietuvių kilmės amerikiečių režisieriaus Mariaus Markevičiaus dokumentinio filmo „Rose Namajunas: aš esu čempionė“ seanse.

1992 m. gimusi moteris nuo 2013 m. yra profesionali UFC („Ultimate Fighting Championship“ kovotoja. 2017 m. ji nugalėjusi Joanną Jędrzejczyk pirmąkart tapo pasaulio čempione „strawweight“ kategorijoje. 2019 m. čempionės diržo neteko pralaimėjusi brazilei Jéssica Andrade, o 2021 m. susigrąžino jį nokautavusi Zhang Weili.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer