Pusiaukelę beveik pasiekęs Valujavičius lenkia varžybų dalyvę: „Majamis artėja“

tlanto vandenyno bangomis irkluojantis keliautojas Aurimas Valujavičius beveik pasiekė pasiaukelę. Vienas per Atlantą plaukiantis keliautojas naujaisiais įspūdžias pasidalino vloge.

„Šiandien Valentino diena, keista, keista.. Darausi pietūs. Šiandien – švilpiam, geras vėjukas. Jau „atkapojau“ šešias valandas, per kurias įveikiau 20 jūrmylių – kosmosas. Šiandien pradėjau lenkti Lindą, kuri yra paskutinė varžybų dalyvė. Šių varžybų dalyviai startavo iš Kanarų gruodžio 12-ą.

Gavosi, kad aš esu 100 jūrmylių šiauriau, o Lindą jau šiandien pradėjau lenkti. Kosmosas, kai pagalvoji. Su Džesmina diskutavome, kodėl taip yra, kodėl ji taip atsilieka. Vienas faktorių gali būti, kad jai prasidėjo depresija, galbūt dreifuoja į tinkamą kursą. Sakė, kad greičiausiai aš Majamį pasieksiu greičiau, nei ji savo artimesnį tašką, tai man čia šiokia tokia motyvacija. Judu gerai į priekį, šiandien yra 51-oji mano kelionės diena.

Rytoj turėtų būti pusiaukelė, kas yra 2250 jūrmylių, o viso mano maršrutas – 4500 jūrmylių. Rankos laikosi gerai, skrunda, skyla, bet skyla negiliai ir jokio skausmo nėra. Dar niekada nesu turėjęs tokių mazolių. Saulės gaunu nemažai, yra bangelių, bet kol nėra 3 metrų bangų – tol viskas gerai“, – pasakojo A.Valujavičius.

A.Valujavičius taip pat patikino, kad įdomesni dalykai lieka kitais metais pasirodysiančiame filme, o šiuo metu jis su sekėjais gali dalintis tik buitiniais vaizdais.

Primename, kad A. Valujavičiaus šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą.

Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer