Paninas kreipėsi į rusus, parodė taikiniu tapusį vaiką: žiūrėk, ką tu žudai

Žinomas rusų aktorius Aleksejus Paninas viename iš Ispanijos restoranų susitiko su šeima iš Ukrainos. Savo socialiniame tinkle „Instagram“ jis parodė berniuką, kurio gimtąjį miestą apšaudė ir tebešaudo Rusijos kariuomenė.

„Vaikinai, šio berniuko vardas Miša. Jis yra iš Ukrainos. Tai tas „fašistas“, su kuriuo jūs neva kariaujate. Aš dabar kreipiuosi į rusų propagandistus ir rusų žmones. O kartu su juo yra jo graži mama. Dabar žiūrėk ir pagalvok, ką tu žudai“, – vaizdo įraše sakė aktorius.

Paninas savo komentare pabrėžė, kad šiuo vaizdo įrašu jis skirtas „nelabai protingiems rusams“, kuriems vadovauja Kremliaus propaganda.

Primename, kad visai neseniai rašėme apie Ispanijoje gyvenantį aktorių. Aleksejus Paninas pasakojo, kad viename Ispanijos bare trys rusai sumušė ukrainietį barmeną už pasitikimą žodžiais „Slava Ukraini“. Vyras piktai kreipėsi į savo tautiečius, patardamas jiems grįžti į Rusiją, jei kažkas nepatinka.

Aleksejus Paninas paskelbė vaizdo kreipimąsi savo asmeniniame „Instagram“ puslapyje. Aktorius pažymėjo, kad barmenas nereikalavo atsakyti į jo žodžius, o tik pasisveikino, rašo obrozovatel.com.

„Kaip sakoma, „rusų pasaulis“ atkeliavo ir į Ispaniją, į mūsų mažąją Torrevieją. Vos prieš porą dienų trys Rusijos „patriotai“ įėjo į barą ir sumušė ukrainietį barmeną vien dėl to, kad šis pasisveikino sakydamas: „Slava Ukraini“. Jis net nereikalavo jų atsakyti, pavyzdžiui, žodžiais „Gerojam slava“. Jis tiesiog tai pasakė“, – kalbėjo Paninas.

Tačiau rusai reagavo greitai ir atsiliepdami į frazę ėmė mušti ukrainietį rankomis ir kojomis. Aktorius piktinasi, nes jam atrodė, kad mažame Ispanijos miestelyje ir apskritai Europoje tokios neapykantos nėra. „Man atrodė, kad čia visi vieni kitus palaiko, rusai ir ukrainiečiai, kad čia nėra tokios neapykantos ir nacionalizmo“, – sakė jis.

Paninas paklausė „patriotiškai“ nusiteikusių rusų, kodėl jie atvyko į Europą, jei jiems nepatinka ukrainiečių buvimas. „Na, jei jums kažkas nepatinka, kodėl esat čia, Europoje? P*******t atgal į Rusiją ir palaikykit ten savo mylimo prezidento Putino politiką. Kokio velnio čia š**ą daryti? Arba jei esate tokie aktyvūs piliečiai, tai eikite į aikštę, aktyviai deklaruokite savo poziciją“, – reziumavo Paninas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer