Zelenskis pranešė džiugią naujieną iš Charkivo: „Dar viena išlaisvinta gyvenvietė!“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pranešė, kad išlaisvinta dar viena gyvenvietė Charkivo srityje.

„14-osios atskiros mechanizuotos brigados, pavadintos kunigaikščio Romano Didžiojo vardu, dėka Ukrainos vėliava grįžo į Čkalovską, Charkivo sritį. Ir taip bus visur. Okupantus išvarysime iš kiekvieno Ukrainos miestelio ir kaimo.

Ačiū visiems mūsų herojams!“ – praneša V. Zelenskis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad ukrainiečiams paskutinėmis dienomis ypač sekasi kontratakuoti okupantus. Volodymyras Zelenskis vakar pranešė, kad šalies gynėjai nuo rugsėjo pradžios atsikovojo 2 tūkst. kv. kilometrų teritorijos. Be to, V. Zelenskis pridūrė, kad vien per pastarąsias kelias dienas per įnirtingą kontrpuolimą atsikovojo apie 1 tūkst. kv. kilometrų teritorijos.

Taip pat skelbiama, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos iš okupantų jau atkovojo daugiau kaip 30 prarastų savo gyvenviečių Charkivo srityje, penktadienį vakare teigė šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Ukrainos pajėgos šeštadienį paskelbė įžengusios į Kupjansko miestą šalies šiaurės rytuose, kurį kelis mėnesius buvo užėmę rusų kariai. „The Guardian“, remdamasi JAV įsikūrusio karo studijų instituo analize, rašo, kad šio miesto susigrąžinimas Charkivo regione yra laikomas reikšminga Ukrainos pergale, mat tai nukirstų vieną pagrindinių Rusijos kariuomenės logistinių mazgų.

O Ukrainos kariuomenė pranešė, kad vos per tris dienas sunaikino Rusijos karinių lėktuvų ir kitos ginkluotės už mažiausiai 157,5 mln. JAV dolerių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer