Išskirtinis Domanto Sabonio interviu: prabilo apie santykius su mylimąja bei garsiuoju tėvu

Pirmoji naujojo TV3 sezono laida „Pasaulis pagal moteris“ taps ypatinga. Jau šį sekmadienį žiūrovai ekranuose išvys išskirtinį interviu su krepšinio pasaulio žvaigžde Domantu Saboniu. Kol krepšininkas kovoja už Lietuvos pergalę Europos čempionate, žiūrovai turės neeilinę galimybę praskleisti jo asmeninio gyvenimo šydą.

Laidos žiūrovai ne tik išgirs, kaip gimė Domanto aistra krepšiniui ir ko šį jauną krepšininką dar vaikystėje mokė jo tėvas Arvydas Sabonis, bet sužinos ir daugybę dar niekur neviešintų detalių apie jo mylimąją, rašoma pranešime spaudai.

Šalyje, kurioje krepšinis vadinamas antrąja religija, Domantas pripažįsta besijaučiantis kaip namuose. Portlande gimusį, o vėliau Ispanijoje augusį ir žaidusį krepšininką, Lietuvoje dažniausiai galima sutikti tik vasarą – čia jis leidžia laiką su šeima, treniruojasi su Lietuvos rinktine ir tikrai neskaičiuoja minučių, kada ateis metas išvykti ir vėl. 

„Labai gera čia grįžti, jaučiuosi kaip namuose. Visa mano šeima Lietuvoje, o tai – svarbiausias dalykas“, – neslėps laidos svečias.

Nors pats yra ryški krepšinio pasaulio žvaigždė, Domantas puikiai žino, kad yra lyginamas ir su garsiuoju tėvu. Jau šį sekmadienį jis laidos žiūrovams atskleis, kaip dėl to jaučiasi. Taip pat krepšininkas sutiks paatvirauti ir apie santykius su broliais, sese – jie, kaip ir daugelis vaikų, nevengdavo pasipešti. 

Žaidėjas, vyras, tėvas

Domantą dažniausiai išgirstame kalbantį apie krepšinį, tačiau ne ką mažiau dėmesio nei mylimiausiam žaidimui, jis skiria ir savo žmonai bei neseniai gimusiam sūnui. Laidos svečias pripažins, kad jam be galo svarbus balansas tarp šių dalykų. 

Praėjusiais metais šeimą sukūręs Domantas su savo žmona susipažino JAV. Detalėmis apie šią istoriją, ir, žinoma, apie vedybas, jis pasidalins ir su laidos žiūrovais.

Kalbėdamas apie savo sūnų, krepšininkas neslepia emocijų – ši gyvenimo dalis jam itin svarbi. Paklaustas apie tai, kokios ateities linkėtų sūnui, Domantas atviras – kaip ir visi tėvai krepšininkai, jis norėtų, kad atžala taip pat žaistų krepšinį.

„Tačiau leisime jam daryti tai, ką jis norės – taip, kaip man leido mano tėtis. Jis neaiškindavo, kad turiu žaisti krepšinį, tačiau mes nuo mažens matėme krepšinį ir norėjome to paties. Tėvas leido mums daryti savo sprendimus, karjerą. Tai, manau, daug padėjo, nes nebuvo jokio spaudimo“, – atviraus D. Sabonis.

Tiesa, kelyje į žvaigždes būta visko. Domantas pasidalins ir prisiminimais apie pirmąsias varžybas NBA bei su Lietuvos rinktine iškovotą sidabrą. Krepšininkas neslepia – vieni gražiausių jo prisiminimų susiję būtent su Lietuva.

Norintys sužinoti, ar pakanka genų, norint būti krepšinio žvaigžde bei kiek vaikų norėtų turėti Domantas, kviečiami nepraleisti pirmosios šio sezono „Pasaulis pagal moteris“ laidos.

Ypatingas floristinis desertas tikriems gurmanams

Šį kartą laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ papasakos apie neseniai praūžusį Europos floristikos čempionatą Lenkijoje. Žiūrovai ne tik sužinos, kurių šalių floristikos dizaino darbai buvo įspūdingiausi, bet ir pasimėgaus nuostabiais vaizdais.

Kelias dienas vykusiame renginyje garsiausi floristai varžėsi tarpusavyje kurdami įspūdingiausias kompozicijas, stebino neįprastais sprendimais ir nestandartinėmis technikomis. 15-os valstybių atstovai pasitelkė visą savo fantaziją ir žinias, kad pavergtų žiūrovų bei teisėjų širdis ir akis. Išrinkti nugalėtoją išties nebuvo lengva!

Kas tapo šio ypatingo renginio, kuriame susirenka visas floristikos elitas, nugalėtoju, rubrikos žiūrovai sužinos jau šį sekmadienį. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer