Žiniasklaida: iš Medvedevo sūnaus atimta JAV viza, liepta per 2 paras palikti šalį

Buvusio ilgamečio Rusijos premjero Dmitrijaus Medvedvo sūnui atšaukta JAV viza, jis turės palikti šalį per artimiausias dvi paras, skelbiama NEXTA. Pats D. Medvedevas neseniai skundėsi dėl Vakarų taikomos sankcijų politikos Kremliaus artimųjų atžvilgiu.

27-erių Ilja Medvedevas, tuo metu kai jo tėvas grasina Vakarams branduoliniu sunaikinimu, žiniasklaidos duomenimis, gyvena JAV. Apie jį nėra daug viešai prieinamos informacijos: baigė mokslus Maskvoje, vėliau galimai išvyko tęsti studijų į JAV.

Nepatvirtintais duomenimis, ten jis valdo degalinių ir prekybos tinklus.

Kol kas neaišku, ar tai sutapimas, bet D. Medvedevas birželio 4-ąją viešai pasipiktino Vakarų veiksmais prieš sankcijų sąrašuose atsidūrusių Rusijos politikų giminaičius.

„Panašu, Vakaruose nusprendė atkurti geriausias praeities praktikas, – rašė Rusijos saugumo tarybos vicepirmininkas savo „Telegram“ kanale. – Imkime sankcijas. Čia dvigubas neteisingumas. Dabar už mitinį, Vakaruose išgalvotą prasižengimą pas juos atsako ne tik politinių įvykių veikėjai – valstybės tarnautojai ar deputatai, tačiau ir jų šeimos, kurios niekaip negali paveikti savo giminaičių. Jeigu jau nusprendė europiečių ir amerikiečių teisėkūrininkai, reiškia, šeima atsakys. Visiškai ir be jokios kaltės. Ir pradeda blokuoti šeimos narių sąskaitas, jų turtus, neleidžia į užsienį pasižiūrėti Vakarų vertybių“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer