Žvalgyba: Putinas gali būti miręs, jo vietą užima antrininkas

Jungtinės Karalystės karinė žvalgyba praneša, kad Vladimiras Putinas jau gali būti miręs.

Kaip rašo „Mirror“, neseniai viešumoje galėjo pasirodyti Putino antrininkas. Kremlius norėtų kuo ilgiau nuslėpti jo mirtį, bandydami įsikibti į valdžią.

Sklido gandai, kad karo kurstytojo sveikata pastaraisiais mėnesiais prastėjo – jo veidas atrodė išpūstas, 69 metų vyras galėjo sirgti kraujo vėžiu.

Žvalgybos vadovai teigia, kad Rusijos prezidentas pastaruoju metu sunkiai sirgo, bet greičiausiai jo mirtis bus nuslėpta.

Paskutiniai pasirodymai viešumoje tikriausiai buvo iš anksto įrašyti, sakė šaltinis, spėliodamas, kad anksčiau šį mėnesį Maskvos Pergalės dienos parade galėjo taip pat pasirodyti Putino antrininkas.

„Putinas labai serga ir jam mirus, jo mirtis bus laikoma paslaptyje savaites, jei ne mėnesius. Taip pat yra tikimybė, kad jis jau miręs. Įtariama, kad V. Putinas praeityje ne kartą naudojo savo antrininkus, kai jam buvo blogai, o Kremlius galėtų tai daryti ir dabar, jam mirus“, – teigė žvalgybos šaltinis.

„Putinas yra nedidelės jam visiškai lojalių aukštų pareigūnų grupės vadovas. Tikroji baimė (jo draugams) yra ta, kad paskelbus apie jo mirtį gali įvykti Kremliaus perversmas ir Rusijos generolai norės pabaigti karą Ukrainoje. Putino mirtis paliks juos bejėgius ir pažeidžiamus, todėl jie yra suinteresuoti teigti, kad Putinas gyvas – kai gali būti ir atvirkščiai“, – tęsė šaltinis.

Plačiai manoma, kad Putinas vartoja steroidus arba gydosi vėžį, todėl jo veidas atrodo paburkęs. Prieš dvi savaites vienas Rusijos oligarchas, glaudžiai susijęs su Kremliumi, sakė, kad Putinas „labai serga kraujo vėžiu“ ir jam buvo atlikta operacija prieš įsiveržiant ir pradedant karą Ukrainoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer