Putino pakalikė siūlo iš Alos Pugačiovos atimti pilietybę: ji niekada negarbino Rusijos

Rusijos dainininkė ir Putino gerbėja Viktorija Tsyganova pasiūlė atimti iš Alos Pugačiovos pilietybę, nes ji pasmerkė karą Ukrainoje. Ji taip pat pažymėjo, kad Pugačiova savo dainose niekada negarbino Rusijos.

„Ala pasakė: „vykstu pailsėti, viso gero visiems“. Taigi jūs visi likite čia, sėdėkite. Su savo publika, kuri buvo pergalės dienos koncerte, pasakėme, kad Valstybės Dūma turėtų priimti įstatymą dėl Rusijos pilietybės atėmimo iš tokių žmonių. Dauguma jų turi dvigubą pilietybę“, – interviu „Tsargrad“ sakė Tsyganova.

Tačiau daugelis internautų pažymėjo, kad jų nedomina Tsyganovos nuomonė, o Pugačiova yra plataus masto žvaigždė, žmogus, kurio žodis yra gana svarus ne tik Rusijoje.

„Tsyganova – kas tai? O Pugačiova yra megažmogus, ji išgyveno visus generalinius sekretorius ir išgyvens visus Rusijos prezidentus“, „Bučiuoti Putino užpakalį – nereiškia šlovinti Tėvynę“, – rašė „Twitter“ vartotojai.

Primename, kad Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova pareiškė esanti pasirengusi ginti savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris Rusijoje gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl savo pasisakymų prieš karą.

Apie tai „Youtube“ laidoje „And Graham Burst“ pasakojo šeimos draugas, rusų publicistas Maratas Gelmanas.

Jis citavo A. Pugačiovos žodžius: „Jei Maksimui bus iškelta byla, tada aš pradėsiu kalbėti ir nesiliausiu.“

Gresia baudžiamoji byla

Jis taip pat pridūrė, kad nors A. Pugačiova vis dar tyli apie karą Ukrainoje, ji vis tiek palaiko ukrainiečius. Be to, M. Gelmanas pažymėjo, kad A. Pugačiova Vladimiro Putino pradėtą karą laiko beprotybe, tačiau ji dar nėra pasirengusi kovoti su savo gimtinės režimu, skelbia UNIAN.

Pažymėtina, kad pirmosiomis Rusijos invazijos į Ukrainą dienos Ala Pugačiova su Maksimu Galkinu ir vaikais išvyko į Izraelį. Iš ten šou vedėjas kariauja informacinį karą ir skelbia tiesą apie tai, kas vyksta Ukrainoje.

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova (nuotr. Instagram)

Už tokią griežtą poziciją prieš karą jis jau buvo „uždraustas“ Rusijoje. M. Galkinas buvo atleistas iš „Channel One“, kur dirbo šešerius metus. Taip pat atšaukė visus savo koncertus.

Be to, Rusijoje jam nori iškelti baudžiamąją bylą. Šiuo metu jis yra Izraelyje ir jau paskelbė apie ne vieną koncertą, už kuriuos dalis surinktų pinigų bus pervesti Ukrainos pabėgėliams.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer