10-metė surinko pinigų Ukrainos kariuomenei: paramą gavęs savanoris apsipylė ašaromis

Kyjive dešimtmetė pasaulio šaškių čempionė Valerija Ježova su visais gatvėje už pinigus žaidė šaškėmis. Mergaitė surinko daugiau nei 20 tūkstančių grivinų (apie 700 eurų) ir skyrė juos Ukrainos kariuomenei. Mergaitės mama įamžino akimirką, kaip Valerija atiduoda pinigus paramą renkančiam savanoriui.

Dešimtmetė pasaulio šaškių čempionė Kyjivo gatvėse kvietė kiekvieną norintį sužaisti su ja šaškių partija. Norintis susigrumti su Valerija turėjo susimokėti bent vieną griviną. Tokiu būdu mergaitė nusprendė rinkti paramą šalį ginančiai Ukrainos kariuomenei. Vien per pirmą žaidimo valandą Valerija surinko daugiau nei tūkstantį grivinų, o nė vienas priešininkas nesugebėjo įveikti pasaulio čempionės.

Iš viso Valerija surinko daugiau nei 20 tūkst. grivinų ir juos skyrė aktoriui ir savanoriui Serhijui Prytulai, kuris renka paramą Ukrainos kariuomenei. Jaudinančią akimirką užfiksavo Valerijos mama. Pirmiausia S. Prytula juokdamasis klausia Valerijos, kaip jai sekėsi žaisti prieš gatvėje sutiktus žmones, o mergaitei išsitraukus pinigus, apsipila ašaromis.

„Kai turime tokius vaikus, mūsų nugalėti neįmanoma“, – vėliau feisbuke rašė jis.

Valerijos ir S. Prytulos susitikimą ir paramos perdavimo akimirką galite pamatyti vaizdo įraše, kurį rasite straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer