30-metė mirė soliariumo kabinoje: šeima sukrėsta

30 metų Piata Tauwhare mirė „Lextan“ įdegio studijoje Svonsio mieste, Pietų Velse, praėjusį šeštadienį, kur turėjo praleisti 11 minučių, tačiau seanso metu, kaip įtariama, ji mirė nuo staigios aritmijos mirties sindromo.

Pagerbtas mirusios neseniai susituokusios nuotakos atminimas, po to, kai ji buvo rasta negyva soliariume.

Mirė soliariumo kabinoje

30-metė P. Tauwhare mirė soliariume, kur, kaip pranešama, užsisakė 11 minučių deginimosi seansą. Tačiau jos vyras Ifanas Jonesas (23) sakė, kad jo „gražioji“ žmona soliariumo kabinoje prabuvo dvi valandas, nes seanso metu neteko sąmonės dėl įtariamo staigios aritmijos mirties sindromo, rašo mirror.co.uk.

Pagerbdamas psichikos sveikatos priežiūros darbuotoją Piatą, kurią Ifanas meiliai vadino „Pi“, jis sakė, kad jo žmona yra „jam viskas ir dar daugiau“.

Piatos šeimai sukurtame „GoFundMe“ puslapyje teigiama, kad ji turi „gražiausią šypseną, sielą ir širdį“ ir yra „viena maloniausių ir tyriausių sielų“.

Pagerbiant moters atminimą, tęsiama: „Kiekvienas, kuriam kada nors teko pažinti Piatą Tauwhare, žino, kad ji buvo viena maloniausių ir tyriausių sielų, kokias kada nors yra sutikę. Jos spindinti šypsena, amžinai puošdavusi saulės nubučiuotą veidą, amžinai gyvens mūsų širdyse. Net kai ji nesuprato nė žodžio, ištarto velsietišku akcentu, ji šypsodavosi.

Trumpai tariant, tokia buvo ji – gailestinga, nesavanaudiška, visada teikdavusi pirmenybę kitiems, net kai negalėjo suprasti nei vieno žodžio, kurį sakėme.

Pi buvo pati rūpestingiausia, ypatingiausia dukra, sesuo, pusseserė, draugė ir žmona.“

Įvykis sukrėtė

Pietų Velso policija pranešė, kad praėjusį šeštadienį greitosios medicinos pagalbos medikai buvo iškviesti į „Lextan“ įdegio studiją, kai buvo gautas pranešimas apie rastą moters kūną.

Studijų tinklo atstovė patvirtino, kad moteris buvo jų klientė, o personalo nariams po sukrečiančio įvykio pasiūlytos psichologų konsultacijos.

Detektyvas inspektorius Garethas Jonesas iš Pietų Velso policijos sakė: „Gegužės 28 d., šeštadienį, apie 16.05 val., Pietų Velso policija iškvietė Velso greitosios medicinos pagalbos tarnybą, gavusi pranešimus, kad komercinėse patalpose buvo rastas moters kūnas.

Atvykusi greitoji pagalba rado maždaug 30 metų moters kūną. Manoma, kad nėra jokių įtartinų jos mirties aplinkybių. Jos artimieji buvo informuoti, o byla perduota tolimesniam tyrimui.“

„Lextan“ atstovė pareiškė užuojautą Piatos šeimai. Ji pridūrė: „Deja, galime patvirtinti, kad klientė mirė mūsų salone šeštadienį, gegužės 28 d. Reiškiame užuojautą velionės šeimai ir draugams, taip pat pasiūlėme psichologo konsultacijas visiems įvykį mačiusiems darbuotojams. Bendradarbiaujame su Pietų Velso policija, atliekant tyrimą.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer