Neįtikėtina žinia lietuvių porai: jiems nemokamai surengs vestuves

Vilkaviškio rajone, Šiaudiniškių kaime gyvenanti Gabija Kardauskaitė (24) šią vasarą išpildys vienos laimingos poros svajonę. Vestuvių ir krikštynų ceremonijose giedanti mergina kartu su kitais paslaugų tiekėjais nemokamai suorganizuos jiems tobulą meilės šventę.

Apie tai, kaip gimė ši išskirtinė idėja ir ką jau pavyko įgyvendinti, Gabija sutiko papasakoti naujienų portalui tv3.lt.

Pasisiūlė prisidėti ir kiti paslaugų tiekėjai

Gabija jau ne vienerius metus gieda vestuvių ir krikštynų ceremonijose. Susisiekus su mergina, ji pasakoja, kad iš pradžių jos idėja buvo suteikti savo paslaugas porai, kuri negali sau to leisti finansiškai.

„Man ši idėja kilo visiškai netikėtai. Vieną kartą tiesiog važiavau iš ceremonijos ir galvojau, kaip gaila, kai žmonės negali švęsti savo meilės ir neturi galimybės pasidaryti tobulų vestuvių. Ir mane ta mintis visą kelią kamavo. Galvojau, kas, jeigu aš dabar neturėčiau pinigėlių pasidaryti vestuvių, kaip būtų tikrai nesmagu, kai kiti gali sau tai leisti.

Ir prieš atsigulant į lovą atėjo mintis, kad gal reikia paskelbti „Facebook“, gal atsirastų tokia pora, kurios vestuvėse galėčiau padainuoti“, – pasakoja Gabija.

Tačiau netikėtai, jai pasidalinus šiuo pasiūlymu, atsirado ne vienas paslaugų tiekėjas, kuris taip pat pasisiūlė prisidėti prie laimingosios poros meilės akimirkos, neimant jokio atlygio.

„Iš pradžių ir planavau viena suteikti tą paslaugą ir tikrai nesitikėjau, kad atsiras tiek daug žmonių, kurie sutiks prisidėti. Šiuo metu jau turime vedėjus, muzikantus, makiažo, manikiūro ir šukuosenų meistrus, dvi fotografes, konditeres, vestuvių koordinatorę, floristę, kuri pagamins nuotakos puokštę ir jaunikio butonjerę.

Taip pat radome šampano staliuką, kurio tiekėjai patys nupirks šampaną šventei ir saloną, kuris duos vestuvinę suknelę. Aš prie to paties dar pagiedosiu, tai bus tikrai smagu“, – apie idėjos sėkmę pasakoja pašnekovė.

Laimingąją porą jau rado

Mergina pasakoja, kad sulaukė nemažai įsimylėjėlių žinučių socialiniame tinkle ir neilgai trukus laimingoji pora buvo rasta. Tačiau, kaip sako Gabija, būsimi sutuoktiniai turėjo atitikti vieną sąlygą.

„Pas mane puslapyje nemažai sekėjų, aktyvumas didelis, tai iš tikrųjų sulaukiau daug asmeninių žinučių ir komentarų. Kadangi aš organizavau, tai norėjau, kad jaunieji ir visi paslaugų tiekėjai būtų iš Suvalkijos, nes aš pati esu iš čia.

Porų atsirado nemažai, bet buvo iš Klaipėdos, Vilniaus, Šilutės, todėl tokias poras mums teko atmesti. Tačiau porą mes jau radome“, – džiaugiasi Gabija.

Pašnekovė pasakoja, kad išrinktosios poros žinutė jai suvirpino širdį ir tik dar labiau ją paskatino įdėti visas pastangas į šią idėją ir surengti tobulą vestuvių šventę.

„Pažodžiui neatsimenu, bet jie parašė, kad mes esame nepasiturinti pora, auginam mažylę, labai norėtume svajonių vestuvių, bet negalime sau to leisti“, – pasakoja mergina.

Šventė įvyks dar šiais metais

Mergina pasakoja, kad išrinktoji pora dar neturėjo vestuvių datos, tačiau greitai nusprendė ir užtvirtino, kurią dieną norėtų švęsti savo meilės šventę. Pasak Gabijos, šventė įvyks dar šiais metais.

„Aš iškart parašiau, kad mums reikalinga pora, kuri turi suplanuotą datą, ir jie labai operatyviai, greitai, per kelias dienas tą datą išsirinko, matosi, kad žmonės tikrai nori ir, kad jiems tai rūpi“, – teigia pašnekovė.

 

Pasak merginos, šiuo metu ji gyvena šių vestuvių organizavimu, nes iki galutinės šventės datos dar reikia nuveikti tikrai nemažai.

Taip pat jos dar laukia pokalbis su išrinktąja pora ir įvairių smulkmenų aptarimas, tačiau ji net neabejoja, kad ši meilės šventė bus tikrai išskirtinė ir paliks tik gražiausius įspūdžius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer