90% ŽMONIŲ NEIŠSPRENDŽIA ŠIOS PAPRASTOS UŽDUOTIES. AR TAU PAVYKS?

Ar būsi tarp tų 10% protingųjų? Siūlome išbandyti!

Neabejojame, kad skaičiuoti tu moki, tad iš karto įspėjame – gudrybė čia tikrai yra ir viskas priklauso nuo tavo atidumo. Pasiruošusi?

Tavo užduotis parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje – tereikia viską teisingai sudėti ir sudauginti. Neskubėk. Laiko mes turime ir leidžiame tau pagalvoti… Kai jau būsi pasirengusi, keliauk žemyn ir pažiūrėk teisingą atsakymą.

Didžioji dauguma, kurių prašėme atlikti šį testą, pasirinko atsakymą 12. Bet jis klaidingas!

Teisingas atsakymas yra 30.

Kaip? Labai paprastai. Juk sakėme, kad turi būti atidi. Paveikslėlyje pateikta viena užduotis – reikia sudėti ir sudauginti skaičius, kad gautum rezultatą. Tačiau užduotis išdėstyta per tris eilutes. Jeigu perrašytum skaičius į vieną eilutę, labai aiškiai pamatytum, kad kai kuriose vietose yra ne 1, o skaičius 11:

1 + 1 + 1 + 1 + 11 + 1 + 1 + 1 + 11 + 1 x 0 + 1 =

Dabar teisingą atsakymą gauti kur kas paprasčiau, tiesa?

Sukurta programėlė, kuri leidžia kiekvienam sužinoti teisingą matematikos uždavinio atsakymą, vos į jį nukreipus telefono kamerą.

Ši, kiekvieną mobiliojo įrenginio savininką galinti paversti matematikos pirmūnu, programėlė – tai tarsi teksto skaitymo kameros ir nepaprastai sudėtingo skaičiuotuvo mišinys. Jį sukūrė tekstų atpažinimo technologijų kompanija „MicroBlink“. Pastaruosius porą metų įmonė intensyviai dirba su mobiliųjų telefonų kamerų įrenginiais.

Sprendžiant iš kūrėjų išplatinto vaizdo įrašo (galite pasižiūrėti žemiau), naujausia „MicroBlink“ programėlė veikia puikiai. Norintieji ją įsigyti „Android“ vartotojai, turės šiek tiek palaukti: jiems pritaikyta naujovė pasirodys ne anksčiau, kaip 2015 metais. Na, o „iOS“ ir „Windows Phone“ sistemomis turėtojai ja gali naudotis jau dabar.

Pasak „PhotoMath“ sumanytojų, programa nuskaito ir išsprendžia matematine lygtis, realiu laiku pasitelkus tik mobiliojo prietaiso vaizdo kamerą.

„Daugelio žmonių siaubą – matematiką, mes paverčiame paprastu ir lengvai suprantamu mokslu. Mums labai svarbu šviesti vartotojus ir mokinti juos spręsti matematikos problemas“, – teigia „PhotoMath“ kūrėjai.

Be teisingo atsakymo pateikimo, programa iškarto parodo ir kaip šis sprendimas buvo priimtas. Todėl, jeigu jūs siekiate, ne aklai nusirašyti, o iš tiesų suprasti matematikos vingrybes, programėlė gali būti nepaprastai naudinga aritmetinių išraiškų, trupmenų ar tiesinių lygčių pažinimo bei mokymosi priemonė

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer