Aiškėja daugiau apie Šilutėje nužudytą 19-metę: įtariamasis sesę prievartavo?

Pasitvirtino TV3 šaltinių informacija, jog 19-metę šilutiškę nužudė jos brolis. Maža to, tie patys šaltiniai bei nužudytosios giminaitė sako, jog įtariamasis brolis savo nužudytąją sesę prievartavo.

Šilutės krašto gyventojai vis dar sukrėsti savaitgalį nutikusios tragedijos: „Vajėzau, vajėzau, tragedija. Nu juk seniai Šilutėj tokių dalykų nebuvo.“

Iš nakvynės paslaugą siūlančio socialinio centro išėjusi 19-metė buvo rasta sužalota ir užkasta miške. Maža to, taip su mergina pasielgė jos 25-metis brolis. Apie tokį giminystės ryšį savaitgalį TV3 žinioms patvirtino šaltiniai, o pirmadienį ir Klaipėdos prokuratūra: „Jos pačios brolis taip galėjo padaryti? – Kad brolis, jo, čia yra kraupiausia turbūt. Girdėjau, bet stengiuos užmiršti.“

Įtariamas žudikas sulaikytas. Teismas leido jį suimti maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui. Jis dabar sėdi Šiaulių tardymo izoliatoriuje.

„Teismas nustatė, kad įtariamasis būdamas laisvėje gali slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokurorų ir teismo bei daryti naujus nusikaltimus“, – teigia teisėja Loreta Bajorinienė.

Kad suimtasis aukos brolis, patvirtino ir prieš kamerą kalbėti atsisakiusi nužudytosios ir įtariamo žudiko mama. Abu šie bei dar šeši jos vaikai iš moters atimti, visi augo vaikų namuose. TV3 žinių žurnalistams pavyko susisiekti su viena iš seserų. Ji dabar renka pinigus laidotuvėms ir apie nužudytąją atsiliepia tik gražiais žodžiais, tiesa, mini, kad ši turėjo lengvą psichinę negalią.

„Mes visi šeimos vaikai užaugom vaikų namuose, ji jauniausia, aš vyriausia. Tikrai sunkus gyvenimas. Ieva buvo įstojusi mokytis virėjos specialybės. Jos klasiokės rašo, atsiliepia, kaip apie labai draugišką, ramią, darbščią merginą. Ji buvo kitokia, dėl to jai reikėjo socialinių darbuotojų pagalbos. Tikslios diagnozės nežinau ir nenoriu blogai parašyti, bet turėjo lengvą protinį atsilikimą“, – kalba nužudytosios sesuo Giedrė.

Anot sesers, psichinę negalią turi ir įtariamasis.

„Galimai brolis nužudė sesę. Bet nieko daugiau. Negaunam jokios informacijos kol nepadaryta ekspertizė. Jis irgi turėjo kažkokį atsilikimą. O daugiau nieko nežinau. Kol vyksta tyrimas nieko nesako“, – teigia nužudytosios sesuo Giedrė.

Įtariamasis žudikas – ne kartą teistas. TV3 šaltinių duomenimis, jis pateko į kalėjimą mat nužudytąją anksčiau buvo išprievartavęs.

Apie šlykščią brolio aistrą pasakoja ir šeimos giminaitė: „Vieną sykį sakė, kad ja norėjo pasinaudoti. Ji atbėgo pas mane vaikas ir pasakė „pasinaudoti“. Jau čia ne pirmą kartą buvo tai. – Brolis sesę? – Ne vieną, o dvi. Ne vieną, o dvi. Atėjo ji pas mane, čia buvo prieš du ar tris metus atgal. Atėjo vaikas, Ievutė, sako, teta, aš noriu nusižudyti. Sakau, kodėl, Ievute? Nes brolis mane norėjo išprievartauti. Pasiėmė iš sesers kaldrą, pagalvę, nežinau, kur ji dingo, bet sakė lauke miegojau.“

Kai baigsis ikiteisminis tyrimas, įtariamasis bus teisimas Klaipėdoje. Už artimojo nužudymą jam gresia kalėjimas dvidešimčiai metų ar iki gyvos galvos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer