Aktoriaus Sakalausko žmona Gabija – apie pažintį, jo priklausomybę ir santuokos pusmetį: Arūnas labai jautrus

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Gabiją Laubner-Sakalauskienę. Toksikologė, gydytoja anesteziologė-reanimatologė ir vieno populiariausių Lietuvos aktorių Arūno Sakalausko žmona apie asmeninį gyvenimą beveik nekalba. Dažniausiai į Gabiją žurnalistai kreipiasi dėl jos profesinių žinių, pavyzdžiui, kas nutinka suvalgius nuodingų grybų? Tačiau šįkart Gabija sutiko atsiverti ir apie santykius su mylimuoju, ir apie iššūkius nelengvame darbe.

Moters pažintis su aktoriumi – išskirtinė, nes Arūną Sakalauską pirmiausia išvydo ligoninės palatoje. Gabija prisimena, kad anksti ryte atėjusi į darbą, netrukus ėjo lankyti pacientų, tarp kurių buvo ir žinomas vyras. Šis susitikimas tapo lemtingu.

„Įprastai aš klausiu, kaip pacientams sekasi, kaip jie miegojo, kaip gyvena, tačiau būtent Arūnas buvo tas, kuris pirmas manęs paklausė – o kaip aš gyvenu? Ir žinot, sulaikiau kvapą tada, tikrai. Rytas, dar ne visiškai prabudę visi ir toks gražus klausimas. <…> Tik vėliau, kai jis gydymą pabaigė, mūsų bendravimas natūraliai perėjo į švelnesnį ir artimesnį. Sulaukiau kvietimo ateiti į teatrą pažiūrėti spektaklių, tačiau tuo metu jis jau nebuvo mano pacientas. Aš laikiausi kodekso ir mes neskatinome kitokio bendravimo nei tarp gydytojo ir paciento“, – pasakoja Gabija.

Neilgai trukus, balandžio pradžioje, Arūnas žengė svarbų žingsnį – po daugiau nei keturias valandas trukusio O. Koršunovo spektaklio „Miegantys“, kuriame vaidino, jis scenoje paprašė Gabijos rankos. Visa tai stebėjo aktoriaus kolegos ir būrys žiūrovų, tarp kurių tąkart buvo ir mylimosios tėvai.

„Buvo labai labai miela ir netikėta. Arūnas be galo jaudinosi, aš irgi jaudinausi. Visa trupė ne ką mažiau jaudinosi, sirgo už mus ir palaikė. Įspūdinga tai, kas vyko. Tikrai bus ką prisiminti“, – šypsodamasi sako Gabija.

Maždaug po savaitės jaukiame Bernardinų sode Vilniuje pora prisiekė vienas kitam meilę. Koks tas vedybinio gyvenimo pusmetis atrodo Gabijai ir koks Arūnas sutuoktinis?

„Kiekvieną dieną aš matau tas jo savybes, kurios man ypač patinka, kurios tinka. Kol kas mes tikrai sėkmingai ir laimingai gyvenam. O Arūnas yra labai jautrus, švelnus ir, kai visi tie dalykai dar įsipina į rutininę dieną, tai man yra labai mieli“, – tikina moteris.

Nors Arūnas ne kartą viešai yra pasakojęs apie savo priklausomybę nuo alkoholio, žmonos teigimu, šiandien jis jaučiasi gerai. Kaip Gabija padėjo vyrui ir kokie žingsniai yra svarbiausi artimajam sveikstant? Laidoje taip pat išgirsite, su kokiais iššūkiais moteris susiduria savo darbe, kodėl priklausomybę nuo alkoholio įveikti lengviau, nei, pavyzdžiui, priklausomybę nuo vaistų ir kuo čia dėta puikybė? 

Visą interviu su Gabija Laubner-Sakalauskiene žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą ketvirtadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos Facebook paskryoje ir TV3 YouTube kanale.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer