Šokėjas Meškauskas prakalbo, ką reiškia būti patėviu: pasakė, kas sunkiausia

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau aštuntąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, šokėjas Deividas Meškauskas bei psichologė, šeimų mediatorė, profesorė Jolanta Sondaitė kalbasi apie tėvystę, jos iššūkius bei tėčio kuriamą santykį su vaiku.

Koks tėčio vaidmuo šeimoje? Kaip skiriasi tėvystė skirtingais vyro amžiaus tarpsniais? Kaip tėčio vaidmenį keičia skyrybos?

Tėtis ir patėvis šeimoje: kaip skiriasi Deivido Meškausko patirtis Deividas net nedvejodamas pabrėžia, kad būti tėčiu ir būti patėviu – ne tas pats, patirtys vienareikšmiškai skiriasi.

Seserys lieka seserimis, jos gražiai bendrauja, ir Deividas džiaugiasi tokiu jųdviejų ryšiu, tačiau prisiminęs savo kaip patėvio pradžią stabteli ir sako: „Su Ineta pradėjome gyventi, buvo sunku, neslėpsiu, susidraugauti, bendrauti, nekalbu apie kažkokias atviresnes temas. Buvo sudėtinga.“

Psichologė Jolanta Sondaitė: „Daugėja dabar vadinamųjų jungtinių šeimų

Kas yra jungtinė šeima? Tai šeima, kai abu partneriai arba vienas iš jų turi vaikų iš ankstesnės santuokos.

Štai tada, anot psichologės J. Sondaitės, atsiranda tie patėvio ir pamotės vaidmenys, „ir čia viskas normalu, kad pradžia yra sunki“.

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų,atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer