Tėvo netekusi Ieva Mikštaitė sukauptą skausmą iškeitė į dainavimą: prieš lipant į sceną – mamos patarimas

Šio sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvys dar vieną projekto „X faktorius“ laidą, kurioje sau paauglių komandą rinksis atlikėjas bei TV laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius. Jubiliejinį projekto sezoną ši kategorija stebina išskirtiniais talentais, todėl tiek teisėjo, tiek ir projekto gerbėjų laukia nelengvi apsisprendimai.

Scenoje pasirodysianti Ieva Mikštaitė – ne naujokė muzikiniame projekte. Anksčiau mergina jau bandė savo laimę TV šou – dalyvavo „Lietuvos talentuose“. Po tėčio mirties sukauptą skausmą Ieva išmoko išlieti dainuodama. Į kitą etapą „X faktoriuje“ mergina pateko išgirdusi tris komisijos „taip“.

Komisijos įvertinimą Ieva laikė pasiekimu, bet prisipažino nesitikėjusi patekti toliau.

„Esu labai savikritiška – dėl įvairių priežasčių, kurias ne visada reikia viešinti. Nemanau, kad tai yra labai blogas bruožas. Jis nėra toks, kad aš visiškoje neviltyje sėdėčiau. Priešingai, tai kaip tik mane stumia link didesnio darbo, didesnių pastangų“, – sakė Ieva.

Tuo pat metu mergina teigė kiekvienoje situacijoje bandanti įžvelgti teigiamą pusę, nors tai pavyksta ne visuomet – kaip ir kiekvienam mūsų.

Kai užlipa ant scenos, Ieva transliuoja tai, kaip tą akimirką jaučiasi. Kartais klausytojams norisi perduoti optimistišką energiją, gerą nuotaiką, o kartais juos norisi priversti sustoti, susimąstyti.

Prieš „Kėdžių etapą“ I. Mikštaitė laikėsi santūriai: „Tai yra rizikinga, nes gali ateiti galvodamas, kad esi labai pasiruošęs ir nusivilti. Arba tu gali ateiiti galvodamas, kad „bus šakės“, o gali būti „vau“. Azartiškumas toks žaidžia ir nežinojimas.“

Ievą į „X faktorių“ atlydėjo mama. Į filmavimą mergina atvyko tiesiai iš mokyklos, tad jos ryte nepasimatė. Mergina jaučia brangiausio žmogaus palaikymą – žino, kad mama ja nenuvils, o didžiuosis.

Prieš Kėdžių etapą Ieva tikino norinti atsidurti teisėjų Justės Arlauskaitės-Jazzu arba Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje.

„Jis buvo tas žmogus, kuris pakvietė mane čia dalyvauti. Jis pasakė: „Tu turi pagrindus, kuriuos reikia lavinti. Tik reikia tinkamai dirbti“. Bus ir jaudulio, bus ir adrenalino, ir visko. Viskas susimaišys, bet tikuosi, kad viskas susidės į jėgą. Mama sakė kaifuoti, atsipalaiduoti, pasilinksminti ir parodyti, ką galiu“, – prisiminė jubiliejiniame „X faktoriaus“ sezone jėgas išbandanti Ieva.

Šiemet „Kėdžių iššūkio“ etape atsirado naujovė – žiūrovai tuo įsitikinti galėjo jau praėjusį sekmadienį, kai sau komandą rinkosi Saulius Prūsaitis.

Kaip įprasta, „Kėdžių iššūkio“ etape kiekvienas teisėjas išrenka keturis verčiausius šios vietos, tačiau į finalą pateks tik trys dalyviai iš kiekvienos kategorijos.

Jų iš viso yra keturios – paaugliai, jaunimas, vyresnieji ir grupės. Tačiau didžiausia naujiena šiemet yra ta, jog du dalyvius į projekto finalus siunčia kiekvienos kategorijos teisėjas, o likusių dvejų likimą balsavimo būdu naujienų portale tv3.lt sprendžia žiūrovai.

Būtent jų išrinktas finalininkas su kitais dviem kategorijos dalyviais pasirodys tiesioginiuose finaluose!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer