Amerikiečių rašytojas neatsidžiaugia ukrainiečių sėkme: „Kaip reikiant spardo rusams užpakalius“

Garsus amerikiečių rašytojas Stephenas Kingas nuo pat karo pradžios palaikė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų veiksmus rytų ir pietų frontuose. Jis labai emocingai reagavo į Ukrainos kariuomenės sėkmę kare su rusų okupantais.

Socialiniuose tinkluose rašytojas skelbė: „Ukrainiečiai šiandien kaip reikiant spardo rusams užpakalius! Slava Ukraini!“

Pažymėtina, kad nuo pat plataus masto karo pradžios „siaubo knygų karalius“ palaikė Ukrainą. Anksčiau Stephenas Kingas reagavo į Rusijos raketų ataką Kremenčugo prekybos centre, kur žuvo dešimtys Ukrainos civilių. Rašytojas tai pavadino „Rusijos Federacijos teroristiniu išpuoliu“.

Verta prisiminti, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos pradėjo aktyvų kontrapuolimą Charkivo ir Chersono kryptimis ir jau pasiekė didelę sėkmę. Tradicinėje vaizdo žinutėje prezidentas Volodymyras Zelenskis patvirtino, kad Ukrainos gynėjai Charkivo srityje išlaisvino daugiau nei 30 gyvenviečių.

Jungtinės Karalystės (JK) pateikta žvalgybinė ataskaita rodo, kad Ukrainos vykdomas kontrpuolimas buvo itin netikėtos Rusijos karinėms pajėgoms, rašo „The Guardian“. Teigiama, kad Ukrainos kariai į priekį pasistūmėjo dar 50 kilometrų siaura fronto linija ir apsupo kelis miestus. Šiuo metu Ukrainos kariniai daliniai ruošiasi perimti Kupjansko miestą.

Teigiama, kad šio miesto perimta kontrolė ukrainiečių rankose būtų didelis smūgis Rusijai, kadangi būtų sujaukti logistiniai keliai Donbaso fronto linijoje. Be to, Ukrainos kariuomenė tęsia kontrpuolimą Chersone, Rusijos kariuomenė patiria spaudimą tiek šiauriniame, tiek pietiniame flange. „Telegram“ tinkle taip pat paviešinti vaizdo įrašai ir fotografijos, kuriose matoma, kad Ukrainos kariai yra prie administracinio Kupjansko miesto pastato, esančio miesto centre, ten iškelę Ukrainos vėliavas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer