Oksanos Pikul mama patyrė traumą šalia renovuojamos klinikos: nelaimę mėginta nuslėpti

Dainininkė ir vizažo meistrė Oksana Pikul (39 m.) išgyvena sunkų laikotarpį – trečiadienį jos mama Laima patyrė didelę traumą. Lipdama į automobilį, moteris neišlaikė pusiausvyros ir įkrito į trijų metrų duobę. Incidentas nutiko Grybo gatvėje, kur šiuo metu vyksta privačios medicinos klinikos renovacija. Pasak verslininkės, įvykusią nelaimę darbų vykdytojai iš pradžių mėgino nuslėpti.

Šia istorija O. Pikul su sekėjais pasidalino socialinio tinklo „Instagram“ istorijose. Pasakojimu leido pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Mama išėjo iš savo namų, dėjosi daiktus į automobilį ir ketino važiuoti pas mane, ruošėmės rytojaus kelionei prie jūros. Ir neišlaikė pusiausvyros, krito šalia ten, kur gyveno – prie klinikos Grybo gatvėje. Šiuo metu ši klinika yra renovuojama. Nebuvo jokių apsauginių atitvarų, viskas buvo palikta atvira, ten galėjo ir vaikai kristi, kas tik nori. Tiesiog neatlaikė pusiausvyros ir krito žemyn galva tris metrus. Mamą pakėlė, nuvedė į kliniką, apžiūrėjo. Tuoj pat atbėgo darbų vykdytojai ir pasakė, kad viskas gerai, nieko nenutiko.

Tik tada, kai mama paprieštaravo, kad ją pykina ir yra didžiausias guzas galvoje, iškvietė greitąją pagalbą. Akivaizdu, kad suprato, jog yra darbo saugos pažeidimai ir norėjo tai nuslėpti. Išvykus mamai į ligoninę, jie valandos bėgyje puolė taisyti tą vietą, kalti medinius turėklus, vynioti stop juostas, traukti visus metalinius strypus, kurie buvo toje duobėje, į kurią mama krito. Ko gero, taip bandė nuslėpti savo klaidą. Kadangi dar buvau pakankamai stiprios emocinės būklės, paskambinau policijai ir advokatams, viską sufiksavome.

Mamai yra sumušta galva ir lūžęs kaklo slankstelis. Pasisekė, kad ji gali vaikščioti, judinti rankas ir kad strypai buvo šalia. Visą dieną laikiausi puikiai, kovingai, palaikiau mamą, pakėliau jai ūpą. Tačiau vakare, kai pamačiau automobilyje užmigusį vaiką, tiesiog palūžau. Atrodo taip nesąžininga, kad kažkieno apmaudžios klaidos kitiems žmonėms gali kainuoti sveikatą.

Žinau tik viena, kad neleisiu taip paprastai daryti tokių klaidų. Neleisiu taip žmonėms kentėti. Turi būti darbo sauga ir aš paprastai to taip nepaliksiu. Ėmiausi visų įmanomų žingsnių, kad darbų vykdytojai atsakytų už savo klaidas“, – socialiniame tinkle pasakojo O. Pikul.

Naujienų portalui tv3.lt O. Pikul sakė, kad mama šiuo metu yra ligoninėje, jos savijauta prasta: „Jaučia silpnumą, skausmus. Dėkui Dievui, kad daktarai paliko tolimesniam stebėjimui. Laukiame daktarų konsiliumo, po kurio paaiškės tolimesnis gydymas. Kol kas esame laukime. Džiaugiuosi, kad ji gali paeiti, pakelti rankas. Pasak daktarų, po tokio kritimo būna labai liūdnos pasekmės.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer