Artėja delčia: Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus

Netrukus Lietuvos padangę nušvies delčia. Po įtempto laikotarpio ir neramios pilnaties, astrologė Vaiva Budraitytė ramina – ateina ramus laikotarpis. Visgi, nors sėkmė aplankys kelis Zodiako ženklus, tačiau porai jų teks pasisaugoti.

Nors dažniausiai delčios laikotarpis pasižymi neramumais, šį kartą astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė tikina, kad artėjanti delčios savaitė nusimato puiki.

„Manau, kad daugumai žmonių ji bus sėkminga, bus kuo pasidžiaugti. Šią savaitę galima tikėtis ir prašyti darbe aukštesnių pareigų arba priduoti baigtus projektus, kadangi šiuo laikotarpiu jie gali tikėtis aukšto įvertinimo.

Po praėjusios įtampos ir užtemimų, žmonės galės labiau atsipalaiduoti, atsigauti. Jausite ir energijos šuolius, ir nuotaika gerės“, – nusišypso ramindama Vaiva.

Seksis ne visiems

Astrologė dalinasi įžvalgomis, kad delčios periodu bus palanku planuoti naujus mokslus, rinktis mokslo įstaigą ar specialybę. Ypatingai seksis tiems, kurie dirba protinį darbą.

„Delčios savaitė labiausiai apdovanos Žuveles ir kitus vandens stichijos Zodiako ženklų atstovus. Atsargesni turėtų būti Jaučiai ir Ožiaragiai arba kitaip, visi žemės stichijos ženklai“, – įspėja ji.

Nors daugelis jausis ramesni ir atsipalaidavę, tačiau kai kurie žmonės gali susidurti su noru kovoti. Tačiau, anot Vaivos, tokioms provokacijoms pasiduoti nereikėtų:

„Galite jausti norą kovoti už teisybę, tačiau tai bus tik iliuzinė kova, teisybė. Geriau į tokius konfliktus neįsivelkite, pabūkite ramūs. Daugiau mažiau turėtumėte jaustis atsipalaidavę, galvoti apie šviesią ateitį, nes ir jaunatis bus maloni.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer