Filmo „Spąstai tėvams“ aktorę pražudė skaudi tragedija: mirė vos 45-erių

Prieš daugiau nei dešimt metų, „Spąstai tėvams“ aktorės Natashos Richardson gyvenimą ir jos šeimos atostogas viename Kanados slidinėjimo kurorte pažymėjo tragiška ir šokiruojanti aktorės mirtis. Tuo metu buvo praneša, kad aktorė mirė patyrusi traumą pradedančiųjų slidininkų trasoje. Dabar jos šeima įspėja kitus.

2009 metų kovą į Mont Tremblant slidinėjimo kurortą atvykusi atostogauti „Spąstai tėvams“ aktorės Natashos Richardson šeima net ir negalėjo baigtis, kokia tragiška nelaimė paženklins jų laiką kartu.

Lemtingas įvykis

45-erių N. Richardson kartu su šeima vieną atostogų rytą buvo nusiteikusi apsilankyti slidinėjimo pamokoje, kuri prasidėjo pradedančiųjų slidininkų trasoje. Vidurdienį aktorė kartu su instruktoriumi leidosi nuo pradedančiųjų trasos, tačiau netikėtai susipynus kojoms, ji nugriuvo. Krisdama ji susitrenkė galvą į vis dar kietą sniegą.

Tačiau tuo metu viskas atrodė gerai, atsikėlusi ji sulaukė instruktoriaus pasiūlymo iškviesti pagalbą, tačiau moteris tik dar kartą patvirtino, kad jaučiasi gerai. Atsisakiusi medicininės pagalbos apžiūros, ji po slidinėjimo grįžo atgal į savo viešbučio kambarį lydima instruktoriaus ir greitosios pagalbos specialisto.

Grįžusi į savo kambarį Natasha nejautė jokių neigiamų incidento padarinių, tačiau vėliau ji pradėjo skųstis galvos skausmu ir rodė visus nerimo požymius. Į greitosios pagalbos medikus moteris kreipėsi praėjus porai valandų po to, kai grįžo į kambarį.

Skubiai atvykusi greitoji medicinos pagalba aktorę išvežė į šalia buvusią Sainte-Agathe ligoninė, kurioje ji pateko į specialistų rankas. Ligoninėje jai tuoj pat buvo uždėta deguonies kaukė, tačiau moters sveikata ir toliau prastėjo, ji vis labiau praradinėjo sąmonę.

Supratę, kad situacija gali būti kur kas rimtesnė, ligoninės darbuotojai skubiai iškvietė greitosios pagalbos automobilį, kuris Natasha Richardson išvežė į kitą ligoninę, esančią už 55 mylių.

Atsisveikino su žmona

Į ligoninę atskubėjęs Natashos vyras susidūrė su sunkumais – darbuotojai jo nenorėjo įleisti į reanimaciją, kurioje guli jo žmona. Visgi, paslaugi medicinos seselė vyrą įleido pro galines ligonines duris. Atvykęs į palatą, N. Richardson vyras savo žmoną rado prijungtą prie gyvybę palaikančių aparatų bei sužinojo skaudžia žinią, kad jo mylimoji patyrė klinikinę mirtį.

Žiūrėdamas į rentgeno nuotraukas, vyras medikų buvo supažindintas, kad aktorė incidento metu patyrė traumą, kuri jos smegenis prispaudė prie kaukolės šono, rašoma biography.com.

„Žiūrėjau į ją ir sakiau, kad ją myliu. Pažadėjau jai, kad ji grįš į savo namus. Taip pat pasakojau, kas jai nutiko, nors žinojau, kad ji manęs negirdi. Žadėjau, kad parvešiu ją į Niujorką, kur ją galės pamatyti jos šeima, artimiausi draugai“, – vėliau aktorės vyras pasakojo žurnalistui Andersonui Cooperiui laidoje „60 minučių“.

Praėjus kelioms dienoms, moteris iš tiesų buvo pargabenta į Niujorką, kuriame buvo paguldyta į ligoninę Manheteno rajone. Ten, artimųjų apsuptyje, praėjus dar keletui dienų, ji buvo atjungta nuo gyvybę palaikančių aparatų.

Vėliau, velionės kūno skrodimas patvirtino, kad patirta galvos traumą sukėlė epidurinę hematomą – būklę, kuomet kraujas ima telktis tarp smegenų ir kaukolės. Kalbėdamas apie žmonos netektį, N. Richardson vyras pripažino, kad iki pat dabar tikisi, jog vieną dieną jo žmona įeis pro duris. Be to, po žmonos netekties šeima nusprendė paaukoti moters organus donorystei. Toks gestas išgelbėjo trijų žmonių gyvybes.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer