Šeima nesulaiko ašarų: 28-erių nuotaka mirė praėjus kelioms savaitėms po vestuvių

Sielvartaujantis tėvas, likus vos kelioms dienoms iki mirtina liga sergančios žmonos mirties, nustebino ją ir surengė svajonių vestuves ligoninėje, kurioje ji buvo gydoma nuo vėžio.

28 metų Kirsty Fielding iš Katforfo, Pietryčių Londono, 2022 m. spalio mėnesį mirė nuo sarkomos. Našliu liko jos 32 metų vyras Alexas Fieldingas, mamos neteko dviejų metukų sūnus Thomasas.

Alex‘as su žmona susituokė 2022 m. rugsėjo mėnesį, kai gydytojai pasakė, kad jai liko gyventi tik kelias savaites, rašo dailymail.co.uk.

Vestuves atšventė ligoninėje

Dėl sunkios būklės ji buvo prikaustyta prie lovos ir negalėjo keliauti į užsienį, kur jiedu svajojo susituokti. Padedant Karališkajai Marsdeno ligoninei, pora surengė „stebuklingą“ ceremoniją.

Vieno vaiko tėvas sugebėjo įtikinti darbuotojus surengti ceremoniją kambaryje, kuriame lankydamasis apsistoja princas Williamas.

Našlys sakė: „Vis dar netikiu, kad tai tikra, kad be jos gyvenu jau kelis mėnesius. Sunkiausia, kad negaliu su ja pasikalbėti, ji būdavo šalia manęs kiekvieną dieną. Tai siaubinga.

Kai tik sužinojo diagnozę, Kirsty pažvelgė į mane ir pravirko, nes suprato, kad nematys, kaip auga Thomasas. Žinojau, kad turiu išlikti pozityvus dėl jos, ir pasakiau jai, kad kovosime kartu,

Kadangi nežinojome, kiek laiko dar turime kartu, abu žinojome, kad norime susituokti. Tačiau į gyvenimo pabaigą ji buvo labai ligota, todėl nusprendžiau išpildyti Kirsty paskutinį norą – atvežti jai Disnėjų.

Vestuvės buvo stebuklingos, bet atsibudęs kitą rytą pajutau liūdesį. Buvau toks laimingas, kad galėjau būti su savo žmona, norėjau parsivežti ją namo ir gyventi su ja amžinai, bet tai buvo neįmanoma. Tai buvo siaubingas jausmas.“

Gyvybę nusinešė klastingas vėžys

Alexas ir Kirsty susižadėjo 2019 m., lankydamiesi „Walt Disney World Orlando“ pramogų parke, po 10 metų bendro gyvenimo. Prabėgus dviem metams, 2021 m. balandį Kirsty po pažastimi aptiko gumbą, bet gydytojai pasakė, kad „nėra ko nerimauti“.

Auglys ir toliau augo, jo dydis pasiekė regbio kamuolio dydį, ir tik po to paskirta šešias savaites trukusi radioterapija. Tačiau vėžys rugsėjo mėnesį atsinaujino, gydytojai pasakė, kad jis tūnojo jos kraujotakoje.

Alexas sakė: „Kai mums pasakė, kad liga atsinaujino, norėjau išbėgti ir nebegrįžti. Su mumis buvo mūsų sūnus, viskas atrodė netikra. Niekada nepamiršiu tos dienos…

Žiūrėjau jai į akis ir pradėjau verkti; nenorėjau jos prarasti ir nenorėjau patikėti, kad tai nutiks. Kirsty visą laiką buvo tokia stipri, ji palūžo tik kartą ir pasakė, kad nenori mirti skausmuose. Ji buvo tikra kovotoja.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer