Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė tuokiasi Vilniuje: pasirinko ypatingą datą

Lapkričio 15-osios popietę politikas Artūras Zuokas (54 m.) ir smuikininkė, Naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO) koncertmeisterė Augusta Jusionytė (36 m.) taps sutuoktiniais.

Jaunavedžių pasirinktoje vietoje bus įregistruota jųdviejų civilinė santuoka.

Lapkričio 15-oji pasirinkta neatsitiktinai – šią dieną 2000-aisiais politikas pirmąkart tapo sostinės meru.

Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė A. Zuokas, šis santuokos registravimas – formalumas.

Nors oficialiai skelbiama, kad jaunavedžių santuoka bus įregistruota 16 valandą, politikas apie pokyčius asmeniniame gyvenime pranešė anksčiau.

„Ši lapkričio 15 d. labai svarbi pasauliui, Vilniui ir man. Nuo šiandien pasaulyje oficialiai gyvena 8 milijardai žmonių! Šiandien, greičiausiai, Donaldas Trumpas (nesakau, kad tai geras sprendimas) paskelbs, kad vėl sieks tapti JAV prezidentu… Šiandien pasikeičiau pasą… Ir šiandien Vilniuje mes kartu su Augusta oficialiai įregistravome civilinę santuoką Vilniaus senamiestyje“, – rašė Artūras Zuokas.

A. Zuokas ir A. Jusionytė kuklią ir jaukią vestuvių šventę Italijoje iškėlė spalio 8-ąją.

Jaunavedžiai apsikeitė žiedais, įsiamžino fotosesijoje, jųdviejų įžadus bažnyčioje palaimino vietos kunigas, kuris pamoksle citavo žodžius iš Šventojo rašto: „Viskam yra metas ir kiekvienam reikalui tinkamas laikas po dangumi… Laikas perplėšti ir laikas susiūti; Laikas tylėti ir laikas kalbėti; Laikas mylėti ir laikas nekęsti; Laikas karui ir laikas taikai.“

Pasidalijęs šia citata A. Zuokas socialiniame tinkle rašė, kad juodu su Augusta meilės neatrado – juodu šį jausmą kasdieną kuria drauge.

„Kartu mums lengva, gera ir saugu. Esame laimingi ir dėkingi gavę palaiminimą. Dėkojame visiems už sveikinimus ir palaikymą!“ – džiaugėsi A. Zuokas.

Iškilmių dieną nuotaka vilkėjo žemę siekiančią, nėriniais puoštą suknelę, kurią sukūrė prekės ženklo „Memphita“ įkūrėja, drabužių dizainerė Benita Klimbytė.

Ankstesniuose santykiuose A. Zuokas susilaukė trijų vaikų – užaugino sūnų Domantą, dukras Gabrielę ir Emiliją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer