Ukrainietė prabilo apie konfliktą su Rusijos atstove grožio konkurse: „Man tai buvo šokas“

2023 m. tarptautiniame grožio konkurse „Mis Visata“ dalyvavusi ukrainietė Viktorija Apanasenko interviu Annai Olickajai papasakojo konflikto su Rusijos atstove Ana Linnikova užkulisiuose detales.

Paaiškėjo, kad šalies agresorės atstovė per pusryčius viešbutyje susipyko su ukrainiete ir pasiūlė su ja nusifotografuoti, neva kaip draugystės gestą. Mergina iš karto paaiškino, kad tai buvo jos organizacinio komiteto reikalavimas, rašo UNIAN.

„Organizatoriai dėjo visas pastangas, kad nekiltų jokių konfliktų. Konfliktas prasidėjo, kai atvyko „Mis Rusija“. Pirmas dalykas, kurį ji pasiūlė, buvo draugiška nuotrauka. Tiesą sakant, man tai buvo šokas. Su ja nebendravau ir neketinau bendrauti“, – prisiminė Viktorija Apanasenko.

Ji sakė, kad Linnikova neturėjo jokių piktų kėslų, nebuvo grubi ar grasino, bet nenorėjo kalbėti apie karą, kurį pradėjo jos šalis:

„Tai nebuvo piktas pokalbis. Jis įvyko per pusryčius viešbutyje. Ji tiesiog priėjo ir pasakė: „Ar galime padaryti draugišką nuotrauką? Būtų puiku, jei kartu pasisakytume už taiką“.

Aš jos paklausiau, ar palaiko karą Ukrainoje. Ji nieko konkretaus nepasakė, tik pridūrė: „Nuotrauka būtų šaunu… Mano komanda prašo.“

Primename, kad Rusijos atstovė Anna Linnikova po grožio konkurso atsisakė grįžti namo. Rusė slapstosi JAV ir bijo jai siunčiamų grasinimų.

Linnikova, kuri bandė susidraugauti su Ukrainos atstove Viktorija Apanasenko ir apsimetė nesuprantanti, kodėl buvo atstumta, dabar slapstosi.

Linnikova taip pat prisipažino, kad buvo priversta samdyti apsaugininkus. Ji sakė, kad bandė apsisaugoti nuo „neadekvačių gerbėjų“.

Dabar ji ir toliau svajoja apie modelio karjerą ir kartoja, kad jos nesėkmė konkurse „Mis Visata“ buvo „grynai politinė“. Pasak A. Linnikovos, jos pasirodymas esą buvo „aukščiausio lygio“.

„Mis Visata“  konkurso skandalai

Sausio 14 d., kai rusų modelis Linnikova žengė į konkurso sceną, Dniepropetrovske dėl rasistinių motyvų buvo smogta į daugiaaukštį namą.

Modelis susilaukė daug kritikos, nes tuo metu ji šypsojosi prieš kamerą vilkėdama kraujo spalvos suknelę. Netrukus paaiškėjo, kaip rusė elgėsi už scenos ribų. Ji persekiojo ukrainietę ir bandė su ja nusifotografuoti. O visus, kurie nenorėjo stovėti šalia jos, Linnikova vadino „rasistais“.

Konkursą laimėjo JAV atstovė R’Bonnie Gabriel. Rusė Anna Linnikova nepateko į geriausiųjų šešioliktuką, o ukrainietė Viktorija Apanasenko laimėjo vieną iš pagrindinių apdovanojimų.

 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer