Malinausko dukra paviešino kuklų prašymą laidotuvėms: „Tėvelio nebėra“

Šeštadienį, lapkričio 12-ąją anapilin iškeliavo garsus atlikėjas Viktoras Malinauskas. Jo dukra Viktorija Malinauskaitė pasidalijo itin jautriais prisiminimais apie savo tėtį ir kreipėsi į visus gerbėjus, prašydama tėtį pagerbti lelijų žiedais.

„Tėvelio nebėra. Baisiausia, ką teko išgirsti gyvenime. Begalinis skausmas. Širdis plyšta, žemė slysta iš po kojų. Tėvelį!!! Norisi rėkti, bėgti, apkabinti ir niekada nepaleist.

Mirtis, tai tik atsisveikinimas su kūnu, kuris Tave kankino paskutinius mėnesius siaubingai. Tavo širdis, Tavo vardas manyje, Tavo nepakartojamas balsas, Meilė dukrytei (taip Tu mane vadindavai). Mūsų nuostabūs prisiminimai, mūsų istorija, šypsenos, šilti ir platūs apsikabinimai. Visa tai liks manyje. Jaučiu ir žinau, kad visada būsi šalia. Ilsėkis ramybėje Tėveli“

V.Malinauskaitė kreipėsi į gerbėjus ir paprašė nenešti vainikų, o tėčio atminimą pagerbti lelijų žiedais. Atsisveikinimas vyks 2022-11-20 laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ nuo 10 iki 14 valandos.

Prisiminė paskutinę vasarą

Primename, kad naujienų portalui tv3.lt Viktorija Malinauskaitė pasidalijo itin jautriais prisiminimais apie paskutinę vasarą su tėčiu.

Su skausmu širdyje ji prisiminė šios vasaros atostogas, kurias Palangoje prie jūros praleido kartu su tėčiu. Dabar atrodo, jog būtent ši vasara ir buvo lemtinga – tai paskutinė vasara, kurią V.Malinauskas praleido su savo dukra.

 

„Tai buvo nuostabios penkių dienų akimirkos. Kad ir kaip silpnai jautėsi, bet atrado jėgų su manimi praleisti tą laiką, net atrodė, kad sveikata ima gerėti.

Spėjome aplankyti mūsų kartu vaikystėje dažnai lankytas vietas, tėvelio kolegas ir artimus draugus. Dėkoju Dievui, kad leido mums pasidžiaugti paskutine tėvelio vasara.“

Buvo itin kuklus

V.Malinauskas buvo tas žmogus, kurį pažindavo kone kiekvienas lietuvis, tačiau jo dukra sako, kad tėtis buvo itin kuklus. „Jis niekada nesureikšmindavo savo žinomumo. Didžiuojuosi būdama jo dukra ir suprantu bei vertinu jo talentą.

Jis buvo visai kitoks atlikėjas, toks ne standartas. Jo pajautimas muzikai, kūrinių atlikimui ir gyvenimui yra tik jo… Tai nepakartojama ir to neišmokstama. Manau, kad su tuo gimstama.“

V.Malinauskaitės teigimu, 15 metų dainininkas sirgo širdies nepakankamumu, o pastaruoju metu liga ypač stipriai progresavo ir vargino V.Malinauską.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer