Atvykę į Jolantos namus svečiai negali atsigrožėti sodu: „Viskas tilpo į tuos 4 arus“

TV3 laidoje „Svajonių sodai“ – želdynų dizainerės patarimai naują namą įsigijusiai jaunai vilniečių šeimai, kuri savo kieme pageidavo mažai priežiūrios reikalaujančių augalų. Tapybiniu, peizažiniu stiliumi sukurtas želdynas tinka tiek prie modernistinio, tiek prie klasikinio ar modernios klasikos namo.

Sklypą įsigijusi interjero dizainerė Jolanta Žalienė atskleidė, kad jai dirbant kartu su kraštovaizdžio dizainere Eurika Urbanavičiūte pavyko vizualiai padidinti sklypo apimtį. Želdynų dizainerė patarė virš žolės pakelti sienelę ir taip ji suformavo augalus palei visą patvorį.

„Visa užduotis prasidėjo nuo to, kad buvo tikrai nedidelis sklypas. Mes, mūsų šeima, esame miesto žmonės, tai norėjosi kuo mažiau priežiūros, tvarkos ir teisingo suskaidymo, kad tas mažas sklypas neišsiblaškytų per augalų gausą.

Atvykę svečiai dabar negali patikėti, kad čia yra keturi arai. Ant tų keturių arų mums tilpo, kad ir nedaug žolytės, bet tilpo labai didelė terasa, namo plotas yra 170 kv. m ir viskas tilpo į tuos 4 arus“, – savo nauju sodu džiaugėsi J. Žalienė.

Kaip buvo parinkti augalai ir ko šiame želdyne siekė kraštovaizdžio dizainerė ir dailininkė E. Urbanavičiūtė sužinosite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE: 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer