Į avariją patekęs žinomas motociklininkas mirė ligoninėje

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje į avariją pateko ir stipriai susižalojo žinomas motociklininkas. Penktadienio popietę paaiškėjo, kad „Instagram“ platformoje 115 tūkst. sekėjų turėjęs vaikinas mirė.

Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė Vilniaus apskrities VPK atstovė spaudai Julija Samorokovskaja, motociklininkas penktadienį apie 11 val. mirė ligoninėje.

Po įvykio paaiškėjo, kad miręs vaikinas socialiniame tinkle „Instagram“ buvo žinomas kaip „Evilbrother“.

Paskutinis jo įrašas buvo publikuotas avarijos dieną. Jame – trumpas vaizdo klipas, kuriame žuvęs vaikinas pozuoja prie motociklo. Avarijos dieną motociklininkas publikavo ir „Instagram“ istoriją, kurioje yra matomas su tuo pačiu šalmu, kuris buvo rastas įvykio vietoje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad avarija įvyko ketvirtadienio vakarą Vilniuje, Olandų gatvėje. Į lengvojo automobilio šoną trenkėsi motociklas.

Tarnyboms pranešta, kad motociklininkas buvo be sąmonės. Atvažiavę greitosios pagalbos medikai gaivino vyrą. Pirminiais duomenimis, vyras, atgavęs sąmonę, buvo išvežtas į ligoninę.

Medikų pagalbos prireikė ne tik motociklininkui, kuris buvo, pirminiais duomenimis, sunkiau sužeistas, bet ir keleiviui iš lengvojo automobilio.

Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis suko kairėn ir nepraleido motociklo. Tikėtina, kad jo nematė.

Dėl avarijos formavosi spūstys nuo Batoro gatvės

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer