Baskovas neturėjo kur dėtis: besilinksminant Turkijoje iš vėžių išmušė klausimas

Putino pakalikas Nikolajus Baskovas susitiko su Turkijoje atostogaujančia ukrainiete, kuri pasmerkė jį už poziciją karui Ukrainoje.

Vaizdo įraše galite pamatyti, kaip Baskovas šoka ir linksminasi pagal muziką moterų kompanijoje. Pastebėjęs, kad yra filmuojamas, pradeda eiti link vaizdo įrašo autorės, skelbė unian.ua.

„Norėjau jums pasakyti, aš esu iš Ukrainos. Rusija dabar kiekvieną dieną bombarduoja Ukrainą, o jums čia smagu. Ar gerai linksmintis?“ – klausia ji.

Atsakydamas rusų dainininkas pareiškė, kad jis nesilinksmina, o „ilsisi“. Netrukus ukrainietė su juo atsisveikina žodžiais: „Šlovė Ukrainai!“.

Kaip pranešė UNIAN, N. Baskovas anksčiau viešai palaikė karą, kurį V. Putinas pradėjo Ukrainoje.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie N. Baskovo planus.

Ukrainos žvaigždė Andrėjus Danilko, geriau gerbėjams žinomas kaip Verka Serdiučka, pasisakė apie Putiną aktyviai palaikantį Nikolajų Baskovą. Pasak V. Serdiučkos, Baskovas remia Putiną tik tam, kad galėtų laisvai koncertuoti Rusijoje.

Verka Serdiučka davė interviu kanalui „Zirkovy Šliak“, kuriame prabilo apie rusų dainininką Nikolajų Baskovą. Pasak žvaigždės, Baskovas aktyviai palaiko karą Ukrainoje ir Putiną tik dėl to, jog toks palaikymas jam padeda uždirbti pinigų.

„Jam reikia nuolat būti prie lovio, jis negali be įtakingų remėjų, kurie išsprendžia jo visas problemas. Jam reikia būti televizijoje. Baskovas galvoja tik apie save, tikėkite manimi, jis nemąsto apie Rusiją. Jis yra apsėstas šlovės ir žinomumo“, – žodžių į vatą nevyniojo Verka Serdiučka.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer