Aiškėja šiurpios detalės apie Egipte ryklio pražudytas moteris: gelbėtojai pasijuokė iš turistų

Liepos pirmąją dieną dvi poilsiautojos Egipte tapo siaubingų ryklių išpuolių Raudonojoje jūroje aukomis – viename vaizdo įraše rodomas momentas, kai 68 metų austrų pensininkė beviltiškai bando grįžti į krantą po to, kai jai buvo nuplėštos galūnės.

Gelbėtojai Raudonosios jūros kurorte šaipėsi, kai angliškai kalbantys turistai jiems pasakė, kad netoliese plaukioja rykliai. Pasak šaltinių, viena iš moterų, Rumunijos pilietė, dingo iš prabangaus viešbučio likus dviem dienoms iki austrės užpuolimo.

Jei tai tiesa, tai reiškia, kad valdžia per vėlai suvokė tikrąjį pavojų, su kuriuo susiduria turistai populiariajame Egipto kurorte. Gali būti, kad rumunė buvo užpulta dar prieš austrę ir tapo pirmąja auka.

Turistai įspėjo gelbėtojus

Taip pat teigiama, kad angliškai kalbantys turistai įspėjo gelbėtojus apie ryklius likus 15 minučių iki 68 metų austrės Elisabeth Sauer tragiškos atakos.

Teigiama, kad šie „juokėsi“ ir pasakė: „Sahl Hasheesh mieste nėra ryklių ir niekada nebuvo“.

Ryklio sudarkytas 40 metų rumunės kūnas buvo rastas ant koralų praėjus mažiausiai dviem dienoms po to, kai buvo pranešta apie jos dingimą.

Rusijos turistai teigia, kad gelbėjimo komanda jiems neleido nufilmuoti makabriškos scenos, kai moters palaikai buvo pakuojami į maišus. Vienas liudininkas teigė, kad „trūko pusės moters kūno“. Kitas turistas paplūdimio bare pasakojo, ką ką tik matė.

„Akivaizdu, kad tai buvo lavonas“, –  sakė jis. „Nužudė ryklys… Jie sudėjo žmogaus palaikus į maišus. Prieš penkias minutes. Ten buvo šeši policininkai. Privažiavo elektromobilis, ten ir sudėjo maišus. Po velnių… tai jau antra ryklio auka.

Nei fotografuoti, nei filmuoti nebuvo leidžiama. Atbėgo policininkai, kartodami: „Ištrinti. Ištrinti. Ištrinti“.

Valdžia sulaukė kritikos

Vaizdo įraše matėsi, kaip už maždaug 200 metrų pensininkė Sauer  beviltiškai plaukė atgal į krantą, nepaisant to, kad per žiaurią ataką prarado ranką ir koją. Ji mirė nuo nervinio šoko, kai greitosios pagalbos medikai bandė ją gaivinti.

Hurgados gyventoja, rusė vardu Žanna, atskleidė, kaip rumunė dingo iš tik suaugusiems skirto viešbučio „Premiere Le Reve“.

„Ji buvo rasta ant koralų… jos kūnas subjaurotas, Rumunijos pilietė. Prieš dvi dienas ji dingo“, – atskleidė ji. Ji tvirtino: „Po pirmosios aukos niekas neuždarė jokių paplūdimių. Plaukiojau laisvai… Jie, kaip visada, norėjo tai nuslėpti, bet kai paaiškėjo, kad yra dvi aukos, galiausiai sujudo“.

Rusijos naujienų portalui gazette.ru moteris pasakojo: „Buvo sudaryta darbo grupė, kuri turi išsiaiškinti ryklių elgesio priežastis. Rusijos konsulatas perspėjo Rusijos turistus.

Ypatingos panikos nėra, gyventojai ir plaukioja, ir irkluoja. Pažiūrėsime, kaip reaguos Raudonosios jūros gubernatorius. Jie nenori prarasti turistų, bet taip pat nieko nedaro, kad tam užkirstų kelią“.

Rusijos turistams skirta internetinė pokalbių svetainė pateikia įtikinamų įrodymų, kad gelbėtojai nepaisė didelio ryklių pavojaus ir neįsakė turistams išlipti iš vandens, rašo mirror.co.uk.

„Anglakalbiai žmonės, stovėję prieplaukoje, likus 15 minučių iki atakos pamatė ryklį ir įspėjo gelbėtojus“, – rašoma pranešime.

Jei ji buvo dingusi prieš dvi dienas, tai rodo, kad ji paskutinį kartą viešbutyje buvo birželio 30-ąją. Ponia Sauer buvo užpulta vėlyvą liepos 1-osios popietę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer