Paviešino įdomius faktus apie Ukrainos prezidentą Zelenskį: išdavė ir jo ūgį

Vasario mėnesį Rusijai įsiveržus į Ukrainą, nauju pasaulio herojumi, tikru lyderio etalonu tapo Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. Visgi, plačiau apie jį mažai kas žino, o kai kurie faktai itin retai pasiekia dienos šviesą.

Pasauliniu mastu kylant susidomėjimui, kas tas V. Zelenskis, insider.com atkapstė 7 įdomius faktus apie Ukrainos lyderį, anksčiau besimaudžiusį komedijos šlovės spinduliuose.

1. V. Zelenskis turi teisinį išsilavinimą

V. Zelenskis studijavo teisę, bet jo karjera drastiškai pasikeitė, kai dar studijuodamas jis susidomėjo teatru ir komedija. Jis 2000 m. įgijo teisės laipsnį Kyjivo nacionaliniame ekonomikos universitete, tačiau studijų metais aktyviai užsiėmė teatru ir komedija, rašo Encyclopedia Britannica.

1997 m. jo komedijos trupė „Kvartal 95“ pasirodė televizijos improvizacinės komedijos konkurse KVN, o Zelenskis tapo nuolatiniu serialų veidu.

2. V. Zelenskis yra žydas

Zelenskis pasakojo apie savo šeimos žydų paveldą ir Holokausto nuostolius per renginį Izraelyje 2020 m. sausio mėnesį, minint 75-ąsias Aušvico kalinių išlaisvinimo metines. Jo senelis išgyveno Holokaustą, bet trys senelio broliai – ne.

3. Atskleista ūgio paslaptis

Žiūrėdami nuotraukas iš įvairių susitikimų su kitų šalių vadovais ar atstovais, daugelis pastebi, kad V. Zelenskis dažnai už juos žemesnis. Iš tiesų, Ukrainos prezidento ūgis yra 1,7 metro.

4. Jis seriale „Tautos tarnas“ vaidino prezidentą

Seriale, kuris buvo rodomas nuo 2015 iki 2019 m., Zelenskio personažas yra idealistinis mokyklos mokytojas, kuris skleidžia žinią apie vyriausybės korupciją ir galiausiai tampa prezidentu.

Realiame gyvenimo jis triuškinamai laimėjo prezidento rinkimus, 2019 m. balandžio mėnesį surinkęs daugiau nei 70 proc. balsų.

5. „Tautos tarnas“ uždraustas Rusijoje dėl V. Zelenskio juokelio

Zelenskis nesutarė su Putinu dar gerokai prieš invaziją, teigiama „Hulu“ dokumentikoje „Du vyrai kare“.

„Beje, ar žinai, kas dar nešioja šį laikrodį?“, – „Hublot“ laikrodžių pardavėjas klausia Zelenskio personažo ištraukoje iš „Tautos tarno“.

„Putinas“, – priduria jis.

„Kas? Putinas „Hublot“?“, – klausia Zelenskis, į ką pardavėjas atsakė: „Taip“.

Tarimas skamba kaip „Putin chuilo” – protestą išreiškianti frazė, naudojama prieš Putiną. „ABC News“ vyresnysis nacionalinis korespondentas Terry Morganas sake, kad dėl tokio pokšto serialas Rusijoje buvo atšauktas.

6. 2006 m. jis laimėjo ukrainietišką „Šok su žvaigžde“ versiją

Anksčiau „Twitter“ vartotojas @abughazalehkat apsidalijo vaizdo įrašu iš Ukrainos konkurso „Šok su žvaigžde“, kuriame V. Zelenskis šoka įvairius šokius, pasipuošęs skirtingais kostiumais.

Tais metais ji su partnere Olena Šoptneko užėmė pirmąją vietą.

7. V. Zelenskis įgarsino meškiuką Padingtoną ukrainietiškoje filmo versijoje

„Padingtono“ prodiuserė „StudioCana“ leidiniui „The Hollywood Reporter“ patvirtino, kad abiejuose „Padingtono“ filmuose V. Zelenskis įgarsino mieląjį meškiuką.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer