Budraitytė skubiai įspėja 1 Zodiako ženklą: pasisaugokite

Prasidėjusi sudėtinga pilnatis šią savaitę gali pažerti daugybę nemalonumų. Nors daugumai Zodiako ženklų metas vis tik bus ganėtinai sunkus, tačiau astrologė Vaiva Budraitytė išskirtinai įspėja Šaulio Zodiako ženklų atstovus, kadangi jiems šią savaitę bus privalu būti atsargesniems.

„Ramybės periodas – baigtas, jos nesulauksime iki pat rugsėjo. Nuo šios savaitės galimybė susidurti su kur kas daugiau šurmulio, nemaloniomis apkalbomis, kaltinimais“, – aiškina astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė.

Įspėja jautresnius

Pasak Vaivos, nors laikotarpis ir nusimato ne ypatingai sėkmingas, vis tik geriau jausis Vėžiai, Žuvys ir Ožiaragiai:

„Atsargesni turi būti Šauliai. Ramiau šiuo metu turėtų būti ir tie, kurie yra jautrūs pilnačiai ar apskritai bet kokiems kitiems mėnulio pokyčiams, todėl reikėtų susilaikyti nuo alkoholio, nes kitaip galite būti pernelyg aktyvūs, kils grėsmė ne tik jūsų sveikatai bet ir psichikai.

Be to, šįkart pilnatis yra Vėžio ženkle, o tai reiškia, kad šiuo metu gali pasireikšti didesnis lunatikavimas.

Pilnaties periodu verčiau venkite žalingų įpročių, kad nebūtų problemų sus sveikata ir pasaulio suvokimu, nes galite smarkiai atitrūkti nuo realybės.“

Nors metas ir nebus labai palankus, tačiau yra ir gerų žinių, kad seksis visiems, kurie vis dar užsiima moksline veikla. Vaiva sako, kad sėkmė aplankys laikančius egzaminus, rašančius svarbius kontrolinius. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer