Princas Andrew ir Harry neturėjo kur dėtis: akis nuleido į žemę

Princui Andrew ir  Harry šiandien buvo uždrausta sveikintis per karalienės karsto procesiją, o kiti karališkieji asmenys, įskaitant karalių Karolį III, princą Williamą ir princesę Anne, atliko šį gestą.

Karališkosios šeimos nariai sveikinosi, kai vyko karalienės karsto gabenimo ceremonija iš Bakingemo rūmų į Vestminsterio salę, kur Elžbieta ll gulės iki savo laidotuvių, skelbė dailymail.co.uk.

Andrew ir Harry tiesiog nulenkė galvas prie nacionalinio karo memorialo, nes jiems nebuvo leista dėvėti karinės uniformos. Šio draudimo jie sulaukė, kadangi nebeturi karališkų titulų.

Harry kariuomenėje praleido dešimt metų, tačiau 2020 m. iš jo buvo atimti garbingi kariniai titulai, kai jis ir jo žmona Meghan Markle paskelbė, kad atsisako  karališkųjų pareigų ir išvyksta į užsienį.

Princas Andrew buvo priverstas atsisakyti karališkų pareigų po to, kai pasirodė kaltinimai dėl seksualinės prievartos. Vyras buvo kaltinamas, kad seksualiai išnaudojo moterį, kai jai buvo 17 metų, tačiau pats princas Andrew tai neigia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer