Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Avinas

Savaitės pradžia neprivalo būti ritminga ir paprasta, bet vėliau viskas susitvarkys, tęsis palankus laikas užsiimti piniginiais ar kitais naudos nešančiais reikalais. Taip pat šią savaitę nestigs asmeninės kūrybos ir bus daug progų smagiai pasilinksminti, bet savaitgalį tai daryti bus sunku.

Jautis 

Vis dar būsite labai energingi, veiklūs ir drąsūs. Pačioje savaitės pradžioje jūsų veiklumas gali susidurti su rimtomis kliūtimis, bet labai greitai viskas susitvarkys, įprastas ritmas grįš. Tęsiasi palankus metas visokiems darbams, kitai veiklai namie. Bus vis daugiau nedidelių, bet smagių pramogų.

Dvyniai

Būsite kruopštūs, tikslūs, neįprastai pareigingi, taip pat ir reikalus tvarkysite. Dėmesys dažnai kryps namų, šeimos reikalų link. Rūpės piniginiai, turtiniai reikalai – savaitės pradžioje jie gali būti sudėtingi, bet vėliau susitvarkys. Savaitė atneš daug smagaus bendravimo.

Vėžys

Principinė būsena nesikeis – būsite jausmingi, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais, mielai kursite gražius, mielus dalykus. Nepatogumas tik tas, kad savaitės pradžioje gali būti kliūčių bei nesusipratimų. Vėliau viskas susitvarkys. Be to, ši savaitė gal atnešti ir apčiuopiamos piniginės naudos.

Liūtas

Bendrai paėmus, reikalai atrodys visai neblogai – būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, todėl puikiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys. Įkvėpsite ir kitus. Antroje savaitės pusėje ims augti ir asmeninis žavesys. Atidumo, apdairumo prireiks tiktai pačioje savaitės pabaigoje.

Mergelė

Dabar būsite veiklūs, judrūs, daug bendrausite ir labai greitai bei apsukriai tvarkysite visokius reikalus, kurių bus vis daugiau ir daugiau. Atrodo, tai bus daugiausia asmeniniai reikalai, nes darbymetis darbe, profesijos srityje dar tik artėja.

Svarstyklės

Darbe bus nedidelių darbų, malonių smulkmenų, visokio smagaus bruzdesio, kuris maloniai džiugins. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Labai aktyvūs bus ir artimi draugai, bendraminčiai – bendra, kolektyvinė veikla dabar bus ir smagi, ir naudinga.

Skorpionas

Tikėtina, kad daugės darbų darbe, profesijos srityje. Bet nestigs ir energijos, veiklumo, kūrybiško požiūrio, todėl su visomis užduotimis susitvarkysite greitai ir net stilingai. Palankus metas greitai ir ryžtingai tvarkyti teisinius reikalus ar kitaip siekti teisingumo.

Šaulys

Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių reikalų bus darbe, profesijos srityje. Tačiau jums tikrai nestigs proto ir apsukrumo viską sutvarkyti taip, kaip viskas turi būti. Tęsiasi puikus metas kelionei – pavyktų ir pajudėti, ir pailsėti, ir smagių įspūdžių pasisemti, o savaitės pabaigoje – ir smagiai pasilepinti.

Ožiaragis

Darbe darbų ne per daugiausia, o namie irgi viskas savo vietose, todėl liks nemažai laiko sau, savo pomėgiams. Nemažai džiaugsmo galėtų suteikti sportinio stiliaus pramogos – jos dabar vyktų be kliūčių. Palankus metas taikytis su priešais, ieškoti sutarimo. Sėkmė lydės ieškant žinių, informacijos apie būsimas keliones.

Vandenis

Dabar svarbu bus tai, kas vyksta apie jus – žmonės, įvykiai, gyvenimo reiškiniai. Ta ana pusė žada būti ir įdomi, ir stengsis įtraukti, dominuoti. Leistis šios bangos nešamiems bus ir smagu, ir net naudinga, noras priešintis gims tiktai savaitgalį. Tęsiasi, bet jau eina į pabaigą palankus metas svarbiems darbams namie.

Žuvys

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, bet ši savaitė gali pasiūlyti smagių vasaros pramogų, galimybių smagiai pasilinksminti. Aišku, asmeninis gyvenimas irgi neliks pamirštas. Taip pat ši savaitė gali atnešti ir svarbių asmeninių susitikimų, kurie savo ruožtu atneš reikalaingų, naudingų inių, informacijos, o gal ir pasiūlymų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer